ادامه روند فعلی در خوزستان زمینه اختلاف‌نظرهای بیشتر را فراهم می‌کند/ ذوالفقار شریعت

خورنا: با توجه به در پیش بودن انتخابات آتی مجلس، چنانچه استاندار خوزستان به عنوان سکاندار اصلی این استان، نسبت به ترمیم شکاف‌های ریز به وجود آمده اقدام نکند، رسیدن به خواست مردمی که با انتخاب دولت تدبیر و امید، امید و نشاط را مجددآ به کالبد و روح جامعه برگرداندند، سخت خواهد بود.

تکروی، انحصارطلبی و عدم توجه به خرد جمعی، یکی از معضلاتی است که گاهآ در عرصه‌های مختلف در استان خوزستان شاهد آن هستیم و ادامه آن می‌تواند زمینه ساز ایجاد اختلاف نظر در بین جریان‌های موسوم به اصلاح طلب شود.

متأسفانه تاکنون در اکثر سطوح مدیریتی در بخش‌های مختلف، به خصوص صنعت و تجارت که وزنه‌ای غیر قابل انکار در این استان است، تغییری صورت نگرفته و هنوز جو دولت گذشته در اکثر نقاط حاکم است.

تغییراتی هم که تاکنون در سطوح استانداری و فرمانداری‌ها صورت گرفته، بیش از اینکه نشان دهنده تدبیر و تداعی کننده امید باشد، جنبه گروهی داشته و بر اساس آشنایی‌ها بوده است.

استفاده ابزاری و موردی از بخشنامه‌های دولتی نه تنها باعث توجیه برخی اقدامات و انتصابات نمی‌شود، بلکه نوعی زیر سوال بردن درک دیگران است. ادامهٔ این روند می‌تواند باعث آسیب پذیری کسانی شود که مورد اعتماد دولت تدبیر و امید قرار گرفته‌اند.

نمی‌خواهیم در شروع راه وارد جزئیات شویم، اما با توجه به در پیش بودن انتخابات آتی مجلس، چنانچه استاندار خوزستان به عنوان سکاندار اصلی این استان، نسبت به ترمیم شکاف‌های ریز به وجود آمده اقدام نکند، رسیدن به خواست مردمی که با انتخاب دولت تدبیر و امید، امید و نشاط را مجددآ به کالبد و روح جامعه برگرداندند، سخت خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • نوید درود به خورنا و آقای شریعت که حرف دل خیلی ها را گفتید.
  • قنواتی سلام انگار که دولت و وزارت کشور هیچ نظارتی به عملکرد استاندار ندارند.
  • فلاحی خوزستان همیشه از نیروهای به اصطلاح خودی بیشتر ضربه خورده تا غریبه ها!!!!
  • اديب فرمايشات جناب آقاي شريعت كاملا كارشناسي و از روي دلسوزي مطرح شده كه نشان دقت نظر ايشان دارد. اي كاش گوش شنوائي باشد.
  • مهدی باسلام؛مقتدایی خیلی باغرور وتکبرباهمه چیزبرخوردمیکند و لاف میزند وحتی ستادروحانی استان که ایشان راجهت استاندارشدن انتخاب نمود؛دور تاریخی زد اوکه ستادروحانی را انکارکرد ازایشان چه انتظاری میتوان داشته باش؛خوزستان جانم فدایت
  • عارف آقای عماد هم که از طیف اصلاح طلب گذاشتن معاون پشتیبانی، چنان به میزش چسبیده که همه ی اصول یادش رفته.
  • محدثه هیچ تغییری در فرهنگ و ارشاد استان صورت نگرفت در اداره کل ارشاد استان و اداره ارشاد اسلامی ماهشهر هیچگونه تغییری صورت نگرفت در حالیکه بسیاری از اهالی فرهنگی و ادبی و هنری استان و شهرستان ناراضی و منتقد وضعیت هستند که از دولت قبلی تا کنون زمامدار امورند.بسیاری از دوستان هنرمند و ادبیاتی و فرهنگی به شدت ناراضی هستند
  • حیدری کفو کُر عمه، خوشوم ایاد که فرقی سیت نیکونه کمو دولت ری کار بو.هرکه پاشو کج بنه نهیبش ایدی، کفو. ترجمه: آفرین پسر عمه، خوشم میاد که فرقی نمیکنه کدوم دولت روی کار باشد، هر کس پایش را کج بزاره، نهیبش میدی، آفرین
  • علی یارآقا احسنت و درود بر شما، عالی بود.