شمخانی: کم تر از یک پنجم مدیران استان از قومیت عرب هستند/ این مسئله خط مشی رهبری نیست

خورنا: دبیر شورایعالی امنیت ملی گفت: مدیران باید در انتخاب افراد نسبت های قومیتی را رعایت کنند زیرا در غیر این صورت سربازانی برای سرویس امنیتی امارات و عربستان تربیت کرده ایم.کم تر از یک پنجم جمعیت مدیران در استان از قومیت عرب هستند که این مسئله خط مشی رهبری نیست.شمخانی
علی شمخانی پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره سیصد و سیزده شهید وزارت جهاد کشاورزی در اهواز اظهار کرد: برپایی یادمان های شهدا یک امر مهم و فابل تجدید است به همین دلیل هرساله باید برگزار شود.
وی افزود: انجام فعالیت های جهادی در کشور نیروهای انقلابی را حفظ و پتانسیل ویژه ای را بری کشور ذخیره می کند.
شمخانی با بیان اینکه، همه سازمان ها و افراد باید در کنار هم قرار بگیرند و فضای دوران جنگ تحمیلی را ترسیم کنند، اظهار کرد: هر زمان که همه در کنار هم قرار بگیریم به همان میزان امکان انجام خطاهای اقتصادی سیاسی و اقتصادی کم تر می شود.
دبیر شورای امنیت ملی  تصریح کرد: بسیاری از مردم گمان می کنند که در زمان جنگ تنها ارتش کشور عراق در مقابل ارتش و نیروهی سپاه و جهاد ایران قرار گرفت در صورتی که اینگونه نبود و در آن زمان بسیاری از جوانان کم سن و سال فداکاری، ایثار و از خودگذشتگی فراوانی را به معرض نمایش گذاشتند.
شمخانی با اشاره به اینکه، جنگ تنها مختص سرداران نیست، عنوان کرد: ما در این زمان جنگ را تنها مختص چند سردار کرده ایم در حالی که بسیاری از رزمندگان گمنام در جبهه های حق علیه باطل افتخار آفرینی کردند.
شمخانی با تاکید به اینکه، جهاد سازندگی در دوران قبل از جنگ در انتقال سریع توسعه به روستاهای کشور فعالیت های عظیمی را انجام داد، گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز این سازمان به سنگر سازان بی سنگر تبدیل و با احداث پل جاده و سنگر فعالیت های معجزه مانند انجام داد.
دبیر شورای امنیت ملی اظهار کرد: مهمترین موضوع کشور در این زمان جنگ اقتصادی است و به طور حتم اگر نتوانیم ساختاری منسجم با این شرایط ایجاد کنیم به مشکلات بزرگی بر خواهیم خورد.
وی با بیان اینکه، اقتصاد مقاومتی به مانند جنگی است که باید در آن از مهارت انسان و ابزار استفاده کرد، افزود: جهاد کشاورزی باید در این راستا نیز مدال های افتخار فراوانی را به دست آورد.
شمخانی با تاکید به اینکه، جهاد کشاورزی یک سازمان الگوی انقلابی است، گفت: مدیران باید در انتخاب افراد نسبت های قومیتی را رعایت کنند زیرا در غیر این صورت سربازانی برای سرویس امنیتی امارات و عربستان تربیت کرده ایم.
وی اظهار کرد: کم تر از یک پنجم جمعیت مدیران در استان از قومیت عرب هستند که این مسئله خط مشی رهبری نیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • عرب رزمنده البته سردار عزیز ما و شما باید بر شایسته سالاری تاکید ورزیم قبل از اینکه قومیت مطرح باشد و قوم معزز عرب در کنار اقوام از این ناشایسته سالاری سالیان دراز رنج می برند و هم اکنون فرزندان استان از همجوم ناکارآمدن و بی تفاوتان سایه نشین و خوشنشین کیف بدست رانتی رنج می برد که جنابعالی بدرستی در جریان باید باشید و هستید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا مردمان این سرزمین عقیم اند یا نباید در امور وارد و و دلسوزانه مجرب و متبحر شوند
  • رزمنده دفاع مقدس با سلام اول اینکه طرح چنین موضوعی از طرف بالاترین مقام امنیتی @ کشور در شرایطی که شاهد تحرکات تکفیری های کثیف ونجس هستیم بیشتر این احساس میشود که گویا ایشان قصد بر هم زدن اوضاع به سود دشمن را دارد دوم اینکه ایشان فراموش کرده اند در حال حاضر در استان چنین آماری صحت ندارد وخود ایشان می دانند با این بیانات دل رهبری آزردند وبه هیچ وجه این موضوع که از سوی رهبری مطرح کرده اند صحت نداره@