ترافیک تودیع و معارفه مدیران کل در خوزستان/ آقای رئیس! نوبت شما هم میرسد

خورنا: پس از گذشت مدت‌ها که انتظار می‌رفت تغییرات مدیریتی در خوزستان صورت گیرد، سرانجام این‌کار صبح امروز و در اوج ترافیک خبری رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان، پس از گذشت مدت‌ها که انتظار می‌رفت تغییرات مدیریتی در استان صورت گیرد، سرانجام این کار کلید خورد. آنهم چه جور…

امروز ترافیک خبری تودیع و معارفه مدیران کل در این استان بوده و بسیاری از خبرنگاران از پوشش اخبار این برنامه‌ها با توجه به برگزار شدن دو جلسه دیگر در محل استانداری بازماندند.

با توجه به برگزار شدن این مراسم‌ها در صبح امروز که البته یکی از آنها به دلیل تداخل با برنامه‌های دیگر تودیع و معارفه مشکل آفرین شده بود و زمان برگزاری‌اش تغییر یافت، رسانه‌های مختلف با وجود برخورداری از چندین خبرنگار و اعزام آنها به این جلسات و نشست‌ها همچنان از پوشش خبری بازماندند.

امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه خوزستان ساعت 9 صبح در سالن مهتاب برگزار شد. در این مراسم رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و آیت‌الله سیدمحمد علی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز حضور داشتند.

امید می‌رود با مدیریت و نظارت هر چه بهتر در راستای برگزاری چنین مراسم‌هایی مهم که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می‌شود و بازتاب گسترده‌ای دارد بتوان بهتر و موثرتر از حضور اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها بهره برد.

و اما …

در مراسم تودیع و معارفه امروز از حجت‌الاسلام سیدعلی میرمحمدی مدیرکل فعلی اوقاف و امور خیریه خوزستان تقدیر و حجت‌الاسلام سیدمحمد طباطبایی مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه خوزستان معرفی شد.

در جمعیت هلال احمر که علی عسکر ظاهری جای خود را به دکتر خدادادی به عنوان مدیر عامل جدید این جمعیت می‌دهد که این برنامه به دلیل تداخل با دیگر برنامه‌ای ساعت 9 صبح به 2 شهر امروز تغییر زمان داد.

دکتر خدادادی از پزشکان متخصص و در عین حال با سابقه در مدیریت‌های مختلف استان است که سمت‌هایی مانند معاونت و قائم مقامی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور، رئیس انجمن پزشکان خوزستان و مسئولیت‌های دیگر را در کارنامه خود دارد.

محمدحسین مرعشی مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان هم تغییر کرد و امروز مسعود مصدقی به جای وی معرفی شد.

مصدقی پیش از این مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کهگیلویه و بویر احمد بود.

مرعشی در طول دو سال و نیم که در خوزستان خدمت کرد اقدامات ماندگاری انجام داد که از آن جمله احداث شهرک کالای حمل و نقل اهواز، ایجاد پایانه مرزی چزابه، ایجاد مرکز مدیریت راه‌ها، نصب دوربین سرعت سنج، اجرای طرح‌های آموزشی عابر پیاده، ایجاد قرارگاه پلیس راه استان و … اشاره داشت.