پررو بازی های رئیس دانشگاه چمران ادامه دارد/ اعتراض مروتی به استانداری و وزیر علوم

خورنا: رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در دیدار شب گذشته نخبگان با رئیس‌جمهور روسای دانشگاه‌ها، پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان استان دعوت نشدند و دعوت استانداری خوزستان از میهمانان کاملا یک‌سویه و از یک تفکر خاص سیاسی صورت گرفت.مروتی

حسن مروتی رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه فارس با بیان اینکه روسای دانشگاه‌ها، پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان استان دعوت نشدند، گفت: دعوت استانداری خوزستان از میهمانان به صورت یک‌سویه و از یک تفکر خاص صورت گرفت.

وی افزود: من به عنوان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به این برنامه دعوت نشدم و با وساطت توانستم وارد جلسه شوم و حتی نتوانستم وزیر علوم را ملاقات کنم و تنها در مسیر با وی سخن گفتم و موضوع دعوت نشدن به این جلسه را با وزیر مطرح کردم که وزیر کم‌کاری تیم استانداری را پذیرفت.

مروتی ادامه داد: وقتی ادعا داریم که باید چندصدایی در جامعه و به خصوص در دانشگاه‌ها باشد، اینگونه دعوت‌ها نیز نباید به صورت یک‌سویه انجام گیرد.

وی افزود: عصر امروز معاون حقوقی ریاست جمهوری برای دیدار با گروه حقوق دانشگاه شهید چمران اهواز به این دانشگاه می‌آید و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز از دانشگاه بازدید داشت ولی وزیر علوم به عنوان متولی اصلی دانشگاه‌ها اصلا در دانشگاه حضور نیافت و به دلیل وقت محدود به تهران برگشت.

به گزارش خورنا، هنوز معلوم نیست رئیس دانشگاه چمران که از نظر تفکرات و دیدگاه فرهنگی در مدیریت دانشگاه با ایدئولوژی های دولت فعلی هیچ قرابتی ندارد و هنوز حال و هوای دولت پیشین را در سر دارد، چرا تابحال از سمت خود استعفا نداده و به دنبال اخد نمایندگی دانشگاه ایرانیان نرفته است؟ و البته هنوز معلوم نیست چرا وزیر علوم تصمیمی برای خلاصی دانشجویان از این مدیر نگرفته است!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ستاره دار چمران خوب آقای مروتی، شما که تفکرت، دیدگاهت و نظراتت با این دولت یکسان نیست، چرا باید در سمت خودت باقی بمونی؟ مگه کسانی که با دولت قبلی همفکر نبودن، تونستن در سمتهای خودشون دوام بیارن؟ شما هم همینطوری. وقتی اینقدر آشکار به استاندار این دولت انتقاد می‌کنی، یعنی هنوز حال و هوای دولت احمدی‌نژاد در سرتون هست... پس بهتره که جای خودتون رو به شخص دیگری بدید. این یک امر کاملاً طبیعیه
  • دانشکده انسانی آقای مروتی واقعا باطل شدی دیگه ! پس کی شر خودت رو کم کنی و بری؟ حتما باید با تحقیر پرتت کنن بیرون ؟ پاشو برو دیگه... اینهمه سال فضای دانشگاه رو به خفقان کشیدی بس نبود ؟
  • سجاد مروتی در گزارش عملکردش هیچگاه جرات اعلام امار رضایتمندی پرسنل داشگاه را ندارند زیرا پست پستش کرد. امام فرمود :مردم ولی نعمت ما هستند. حق الناس قبل از هر چیز دامنگیر است ....... نظر را منتشر فرمایید تا خدای ناکرده هیچ مدیری خود را از پرستل جدا نکند وظلم نکند که مطمئنا این سرنوشت فجیج را خواهد داشت......
  • اسدی انصاف هم خوب است ایا سه سال پیش که مروتی دانشگاه را تحویل گرفت دانشگاه اینطور بود این همه پیشرفت علمی پزوهشی عمرانی البته ایشان مرا هم از مدیریت عزل کرد ولی نباید بی انصاف بود