تجمع اهالی ۵ روستای باغملک مقابل فرمانداری

خورنا: اهالی پنج روستای باغملک در اعتراض به قطع ۲۸ روزه آب، مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از باغملک، تجمع اعتراض‌آمیز اهالی پنج روستای باغملک مقابل فرمانداری این شهر در اعتراض به قطع ۲۸ روزه آب انجام شد.

این روستاییان که از روستاهای سرمورد، زیرمورد، دورتو، پسکره و آب انارک دهستان هپرو بخش مرکزی باغملک در این تجمع شرکت کرده بودند خواستار رفع مشکل بی‌آبی در این روستا‌ها شده بودند.

این تجمع صبح امروز با حضور اقشار مختلف روستاهای سرمورد، زیرمورد، دورتو، پسکره و آب انارک دهستان هپرو بخش مرکزی باغملک در مقابل فرمانداری این شهر در محله رستم آباد انجام شد.

یکی از این روستاییان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در باغملک اظهار کرد: متاسفانه حدود یک ماه از قطع آب روستاهای ما می‌گذرد و این به ساکنان این روستا‌ها با تانکر آب رسانی می‌شوند.

وی افزود: متاسفانه رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی باغملک علت قطع آب را فرسودگی لوله‌ها بیان کرد، در حالی که هنوز لوله‌های خط انتقال آب عمر مفید خود را طی نکرده‌اند.

این مرد روستایی خاطرنشان کرد: مسئولان از رفع مشکلات پنج روستای باغملک خبر داده‌اند در حالی که هنوز آبرسانی به این روستاها با تانکر انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از باغملک، الله‌رحم قریشوندی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی باغملک در تاریخ ۱۷ دی ماه جاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: قبلا مسئله بی‌آبی در روستاهای شهرستان وجود داشت اما با تلاش‌های صورت گرفته این موضوع را حل و فصل کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: البته به دلیل مشکلات فنی قطعی‌ آب در بخشی از روستاهای شهرستان به وقوع پیوسته بود که این موضوع طبیعی‌ست و در همه مناطق امکان تحقق آن وجود دارد.

رئیس اداره آب و فاضلاب باغملک تصریح کرد: با توجه به اینکه عمر مفید لوله‌ها و شبکه‌های آب بین ۲۰ تا ۲۵ سال است و فرسودگی حاصل می‌شود در برخی مواقع شاهد از بین رفتن خطوط و قطعی آب هستیم که البته همه تلاشمان بر این است این کمبود و کاستی‌ها در حداقل زمان ممکن برطرف شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس افقط حرف میزنینن اصلا کاری واسه روستای هپرو میکنین