استیو جابز از نسل رسول گرامی(ص) است!

خورنا: شیعه آنلاین به نقل از آتی نوشت: “دانیه الجندلی” یکی از نزدیکان استیو جابز موسس شرکت آمریکایی اپل که چندی پیش درگذشت، می‌گوید که جابز از نسل رسول گرامی(ص) است و اسم واقعی او “مصعب عبد الفتاح الجندلی ” است.

روزنامه ” الدستور المصریه” به نقل از دانیه اعلام می‌کند که شجره‌نامه استیو جابز نشان می‌دهد که نسل وی به پیامبر اکرم (ص) و امام حسین(ع) بر می گردد.

این زن سوری می‌گوید که پدر جوبز پسرعموی پدرش است و نسب پدر آنها به رسول گرامی اسلام می‌رسد و این شجره‌نامه در منزل آل الجندلی الرفاعی در شهر حمص سوریه موجود است.

دانیه درباره ازدواج پدر جابز می‌گوید که عبد الفتاح الجندلی پدر جابز در دانشگاه آمریکایی بیروت درس خواند و سپس از از آنجا به دانشگاه هاروارد امریکا رفت، اما پس از اتمام تحصیلاتش به همراه همسر آمریکایی‌اش یعنی مادر استیو جابز و منی اسمبسون به شهرش حمص بازگشت.

وی در ادامه افزود: اما اقامت وی در این شهر دو ماه بیشتر طول نکشید و به دلیل ناسازگاری با جامعه خود بار دیگر به امریکا بازگشت و پس از آن دیگر به سوریه بازنگشت.

دانیه تاکید کرد که منی اسمبسون خواهر جوبز دو سال گذشته از شهر حمص بازدید کرد و با خانواده و همه خاندان آل الجندلی- الرفاعی دیدار کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.