دستگیری عاملان ۲ فقره تیراندازی در سطح ماهشهر

خورنا: سرپرست فرمانداری ماهشهر از دستگیری عاملان دو فقره تیراندازی در سطح این شهرستان خبر داد.

سیدجعفر طباطبایی با اشاره به دو فقره تیراندازی در انتهای خیابان شریفی و شهرک طالقانی این شهرستان اظهار کرد: به دنبال تیراندازی‌های صورت گرفته که موجب رعب و وحشت همشهریان شده بود با تلاش مأموران نیروی‌انتظامی به شناسایی متهمان و مجرمان اقدام و دستگیر شدند.

وی با تأکید بر وجود آرامش و امنیت در سطح شهرستان تصریح کرد: تمام همت و تلاش ما بر این است که با عوامل به وجود آورنده ناامنی در شهرستان جدی برخورد شود.

سرپرست فرمانداری ماهشهر با اشاره به تمهیدات صورت گرفته در شورای تأمین شهرستان اعلام داشت: در راه تثبیت و استمرار نظم و امنیت در سطح شهرستان و مبارزه قاطع با هرگونه جرم تدابیر و برنامه‌ریزی‌هایی در جلسات شورای تأمین صورت گرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از طرح جمع‌آوری معتادین پرخطر در سطح شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری دستگاه قضایی بیش از ۱۱ نفر از معتادان پرخطر در سطح شهرستان جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • محمد نکته جالب اینه که میگن امنیت برقراره بابا چه امنیتی؟تیراندازی میشه. قتل هست. دعوا هست. همین چند روز پیش تو خبرها بود که 122سارق تو ماهشهر گرفتن. چند روز قبل جسد یک خانوم تو جاده هندیجان دیدن. دزدان عابر بانک بوده کوامنیت آقا اگه از یه ارتفاع به این شهر نگاه کنی میبینی که این شهر یه لجنزار بیش نیست البته به لطف مدیران محترم و با پوزش از محضر مبارکشون
    • مرتضی آقا محمد دقیقاً باهات موافقم یه لجنزار واقعی
  • saman واقعا دیگه امنیت جانی هم نداریم