سرمربي نفت اميديه: حدود 60 درصد از انتظاراتم برآورده شد

خورنا: سرمربي تيم واترپلو نفت اميديه پس از پيروزي تيمش در دو بازي هفته اول رقابت‌هاي گروه جنوب ليگ برتر كشور برابر تيم‌هاي دانشگاه آزاد و نفت گچساران گفت: بازيكنانم نزديك به 60 درصد از انتظاراتم را برآورده كردند.

رضا جعفري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه خوزستان – اظهار كرد: روز پنج‌شنبه (30 آبان ماه) در گچساران در بازي اول و دوم به ترتيب با تيم‌هاي دانشگاه آزاد تهران و نفت گچساران بازي كرديم.

وي بيان كرد: در بازي برابر دانشگاه آزاد با نتيجه 9 بر 7 پيروز شديم. دانشگاه آزاد تيمي است كه هميشه پرقدرت وارد مسابقات مي‌شود و امسال هم با مهره‌هاي زيادي آمده و نفرات خوبي را هم جذب كرده است.

سرمربي تيم واترپلو نفت اميديه افزود: خوشبختانه در اين ديدار توانستيم از موقعيت‌هايمان بهتر استفاده كنيم و برنده اين بازي باشيم و اميدوارم در ديدارهاي بعد هم اين كار را تكرار كنيم.

وي درباره ديدار دوم تيمش مقابل نفت گچساران گفت: اين بازي را هم با نتيجه 12 بر 7 برديم. اين ديدار بسيار فيزيكي بود و باتوجه به اين كه در گچساران برگزار مي‌شد، اين تيم از حمايت تماشاگرانش برخوردار بود و به نظرم بازي بسيار سختي بود كه خدا را شكر باتوجه به اين كه داراي دو، سه بازيكن باتجربه هستيم، توانستيم در اين بازي هم به راحتي پيروز شويم.

جعفري در ادامه خاطر نشان كرد: باتوجه به اين كه دور اول مسابقات بود، نمي توان درباره كيفيت بازي‌ها صحبت كرد ولي مطمئنا امسال مانند سال گذشته نيست كه به راحتي بتوان پيش‌بيني كرد كه كدام تيم برنده است و اين موضوع باعث بالارفتن سطح كيفي رقابت‌ها مي‌شود.

وي بيان كرد: من شايد نزديك به 60 درصد از آن چه از بازيكنانم انتظار داشتم را در اين هفته از مسابقات ديدم البته آب استخر گچساران شديدا گرم بود كه اين موضوع بر سطح كيفي بازيكنان تاثير گذاشته بود. دركل اميدوارم در ديدارهاي آينده بتوانيم به صد درصد هماهنگي برسيم.

سرمربي تيم واترپلو نفت اميديه درباره ديدارهاي آينده تيمش عنوان كرد: احتمالا هفته دوم 14 آذرماه در اميديه برگزار خواهد شد. در اين هفته ما ميزبان تيم‌هاي دانشگاه آزاد تهران و نفت گچساران هستيم. ما اكنون با 4 امتياز در جايگاه نخست گروه جنوب قرار داريم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.