توسعه سامانه ارتباط مردمی ۱۲۲ آبفا در 36 شهر خوزستان

خورنا: مدیرعامل شرکت آبفای خوزستان گفت: سامانه تلفنی ارتباط مردمی 122 آبفای خوزستان در 36 شهر استان پاسخگوی سئوالات و گزارشات مربوط به اتفاقات حوزه آب و فاضلاب است.

به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدعلی صنیعی‌نژاد سامانه 122 را مرجعی متمرکز برای راهنمایی مشترکین در حوادث آب و فاضلاب عنوان کرد و گفت: سامانه تلفنی ارتباط مردمی این شرکت با هدف پاسخگویی سریع، دقیق و شبانه روزی به خواسته‌های تماس گیرندگان راه اندازی شد و ظرف مدت پنج ماه گذشته از 25 شهر در پایان سال 91 به 36 شهر استان گسترش یافت تا بهتر و سریع‌تر پاسخگوی اتفاقات هزاران کیلومتر شبکه آب و فاضلاب و هزاران مشترک مرتبط باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 570 هزار مشترک از خدمات آب و فاضلاب برخوردارند افزود: با بهره‌گیری از سیستم جدید و تحت وب سامانه 122 مدت زمان پاسخگویی، انتظار مشترک، ثبت و ارجاع پرونده به شهرستان نسبت به سیستم قبلی بسیار کاهش یافته که این اقدام به منظور تسریع در ارائه خدمات بهتر به مشترکین استان صورت گرفته است.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا خوزستان با تاکید بر پاسخگویی سریع و دقیق کاربرهای سامانه 122 در مورد موضوعات مختلف آب و فاضلاب تصریح کرد: بعد از گرفتن آدرس مشترک و پرسش از چگونگی و نوع حادثه سریعا آدرس به منظور اعزام اکیپ تعمیراتی به واحد اتفاقات اداره مربوطه ابلاغ و در همان ساعات اولیه نسبت به رفع مشکل اقدام لازم صورت می‌پذیرد.

این مسئول ضمن قدردانی از مردم استان به خاطر همکاری با این سامانه و گزارشات به موقع به این مرکز که باعث تسریع در کار و جلوگیری از هدر رفت آب شده‌اند، گفت: تمام فعالیت‌ها توسط رایانه کنترل می شود به نحوی که تمام مکالمات ضبط شده و با ایجاد یک بانک اطلاعاتی براساس شماره تلفن مشترکین آدرس‌ها ذخیره می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.