اجرای ۹۷ پروژه طرح عمرانی در سال ۹۰ در شادگان

خورنا: سعید فیوضی فرماندار شهرستان شادگان که درجلسه شورای برنامه ریزی این شهرستان سخن می گفت اظهارداشت: سهم شادگان از اعتبارات تملک داراییهای استانی ۹۷ پروژه با اعتبای بالغ بر ۱۴۸ میلیارد و   ۸۹۸  میلیون ریال می باشد.

فرماندارشادگان اظهار داشت: براساس یکسری الزامات قانونی اعتبارات تملک استان برای این شهرستان درسال گذشته ۱۸۲ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال بوده و درسال جاری به ۱۴۸ میلیارد و ۸۹۸ میلیون ریال کاهش یافته که شامل ۹۷ پروژه و طرح عمرانی (بجز پروژه های شهرداریهای شادگان ودارخوین و بنیاد مسکن که هنوزمشخص نشده است تملک داراییهای سرمایه ای شهرستان می باشد).

فیوضی : با اشاره باینکه متأسفانه اعتبارات به میزان ۵/۱۸ درصد کاهش داشته است ازمسئولین دستگاههای اجرایی انتظارداریم تا با پیگیری های مستمر ازطریق استان این کاهش را ازطریق اعتبارات توسعه و سایراعتبارات استان جبران نمایند.

حجت الأسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شادگان درمجلس شورای اسلامی نیز که دراین جلسه حضورداشت تصریح کرد: مبنای تقسیم اعتبارات تملک داراییهای استان بحث جمعیت است که طبق سرشماری سال ۸۵ متأسفانه اطلاعات آماری جمعیت شهرستان شادگان بطورکامل جمع آوری نشده و رقم آن ۰۰۰/۱۴۷ نفر می باشد که درصورتیکه دریکی ازروستاها جمعیت ۱۸ خانوار آمارجمعیتی اعلام اما تعداد ۱۳۵ سند مسکونی توسط بنیاد مسکن درآن صادر شده است.

نماینده مردم شادگان درمجلس شورای اسلامی : با تأکید بر اینکه اعتبارات تملک دارایی تنها بخشی ازاعتبارات استان است و ازمسئولین ادارات شهرستان انتظار داریم تا با پیگیری های لازم حداکثر مبالغ را از سایر اعتبارات جذب نمایند.

ناصری نژاد تصریح کرد: اکثر پروژه های ملی و استان شهرستان شادگان درحال شروع و یا تکمیل است که امیداریم درسال ۹۰ با راه اندازی این پروژه ها گام مؤثری دربهبود وضعیت اقتصادی و رفع معضل بیکاری در شهرستان باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *