هسته مرکزی ستاد دکتر روحانی در ماهشهر با امام جمعه دیدار کردند+تصاویر

خورنا: رئیس ستاد و هسته مرکزی ستاد دکتر روحانی در شهرستان ماهشهر با امام جمعه ماهشهر دیدار کردند.

به گزارش خورنا از ماهشهر، قاسم امیری رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان ماهشهر به همراه اعضای هسته مرکزی این ستاد، جهت عرض تبریک به مناسبت خلق حماسه سیاسی و گزارش عملکرد ستاد دکتر روحانی در شهرستان ماهشهر به دفتر امام جمعه این شهر رفتند و با حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین غبیشاوی دیدار کردند.

در این دیدار، امیری پس از عرض تبریک به امام جمعه ماهشهر به مناسبت خلق حماسه سیاسی و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، گزارش عملکردی از روند فعالیت های ستاد دکتر روحانی در ایام انتخابات خدمت حجت الاسلام والمسلیمن غبیشاوی ارائه کرد.

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان ماهشهر در خصوص اهمیت جایگاه نماز جمعه بخصوص نزد ایرانیان اظهار کرد: اهمیت نماز جمعه در اسلام به حدی است که حضرت رسول(ص) در اولین هفته از زمان شروع حجرت پس از اینکه وارد مدینه شدند آنرا برپا داشتند و از آن روز به بعد این سیره ادامه پیدا کرد.

امیری ادامه داد: فلسفه وجودی امام جمعه و نماز جمعه حلقه وصل بین مردم و حاکمیت است. هرچه این حلقه ها بهتر عمل کنند، فاصله بین مردم و حاکمیت کمتر و بهتر میشود.

IMG_1274_4

وی اضافه کرد: انتظار و خواهشی که از امام جمعه داریم این است که از تریبون بسیار قوی که در اختیار دارند با ترویج فرهنگ اعتدال همگان را به سمت میانه روی سوق دهند و در جهت وحدت و انسجام مردم بکوشند.

امیری در ادامه صحبت هایش در خصوص آینده سیاسی کشور مطالبی ارائه کرد و ضمن ابراز امیدواری از قرار گرفتن کشور در مسیر اعتدال، از حضور امام جمعه تقاضای رهنمود و راهنمایی کرد.

حجت الاسلام والمسلیمین غبیشاوی ضمن تبریک به مناسبت نزدیکی به ماه مبارک رمضان بیان داشت: خلق این حماسه سیاسی و رای دادن مردم به اعتدال باعث افزایش قدرت چانه زنی کشور در عرصه های بین المللی میشود.

وی افزود: انتخاب آقای روحانی باعث شد تا فضای بعد از انتخابات یک فضای لطیف و آرام بشود و ممکن بود با انتخاب دیگر عزیزان در صحنه شاهد چنین آرامش و تلطیف فضایی نباشیم. قطعا انتخاب آقای روحانی به کمک اراده الهی صورت گرفته است تا چنین آرامشی در جامعه شکل بگیرد.

غبیشاوی در خصوص جایگاه رهبری در بحران ها اذعان کرد: در حال حاضر در کشور مصر یک فاجعه در حال رخ دادن است و مردم به صورت اعتراضی در خیابان ها ریخته اند اما در کشور ما یک ستون و عمود وجود دارد که خیمه مملکت را در بحران ها نگه میدارد و آن عمود، ولی فقیه و مراجع ما هستند. اگر کشور ما از نعمت ولی فقیه و مراجع برخوردار نبود با دیگر کشورها هیچ تفاوتی نداشتیم و ما هم در بحران ها از هم متلاشی میشدیم.

غبیشاوی افزود: جامعه باید به تدریج به سمت اعتدال گرایش پیدا کند و این اعتدال به صورت یک فرهنگ در جامعه رواج پیدا کند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد آقایان سید محمد خاتمی و آیت الله هاشمی رفسنجانی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حضور داشته باشند و به مرور با مواضع صریح تر و روشن تری که در آینده میگیرند به متن جامعه بازگردند و اعتدال در کشور همه گیر شود.

IMG_1281_4

گفتنی است در این دیدار که بیش از یک ساعت به طول انجامید، مهدی افضلی، محمد افضلی، علی چاروسائی، سید محسن حسنی و پیام یزدان دوست از همراهان قاسم امیری بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • آری به امید آن صبح و امید که سیدمان به متن ایرانمان باز آید و اصلاح را هدیه دهد.

 • قطعا اراده الهی بوده!!!‏‏‏
  به امید اعتدال در آینده ای شاید نزدیک.

 • درود برسایت خورنا به خاطر اطلاع رسانی خوبش
  واقعا جای تقدیر داره که این تیم بعد از انتخابات هم فعالیت منسجم خودش روادامه داده وئ جایگاه خودش رو دربین مسئولین شهری پید ا کرده.

 • ضمن عرض سلام خدمت دست اندرکاران سلیت خورنا :
  وضمن سپاسگزاری وتشکر فراوان ازحسن تدبیر ،لیاقت وکارآمدی استاد بزرگوار جناب آقای امیری و اعضای محترم ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی درماهشهر که با این ملاقات که با امام جمعه محترم داشتند ثابت کردند اههل مدارا وتدبیر هستند . به منظور ادامه این روحیه واثبات حسن نیت واینکه علاوه بر اعلام ارادت واخلاص محضر فرماندار بزرگوار وامام جمعه محترم مواردی را پیشنهاد می نماییم تا انشاءالله مورد عنایت قرار گیرد .
  1- آقای امیری وستاد مرکزی با همه ی مسؤلین شهر شامل ارشاد اسلامی ،بازرگانی ،بهداشت ودرمان ،آبفا ،آموزش وپر ورش ،کارورفاه اجتماعی ،کارخانجات وشرکت ها داشته باشند واز حمایت وپشتیبانی آنان در خلق حماسه وانتخاب آقای روحانی تشکر کنند واعلام فرمایند این وظیفه دولت تدبیر است .
  2-آقای امیری وستاد مرکزی آقای روحانی نشستی با عزیزان ستادهای کاندیداها داشته باشند واعلام فرمایند همه ی ما یک هدف داشته ایم واین در راستای دولت تدبیر است .
  3- آقای امیری یک همایش بزرگ در یکی از مساجد بزرگ شهر با کمک سازمان تبلیغات و اداره محترم ارشاد و …..تارک ببیند که بهتر است این مراسم در مسجد چهارده معصوم باشد چون حالت مرکزیت دارد . سخنران مراسم هم خیلی خوب است اگر حضرت آیت الله کعبی نماینده محترم خوزستان در مجلس خبرگان باشند وتقبل زحمت کنند .
  4- در همایش مسجد چهارده معصوم که امت حزب الله شرکت می کنند و ستاد مرکزی آقای روحانی هم هستند جناب امیری به نمایندگی از همه ی هواداران آقای روحانی اعلام کنند دولت آقای روحانی دولت تدبیر است . سوءتفاهم پیش نیاید .قرار نیست اتفاقی خدای نکرده در عرصه مدیریت ،اقتصاد ،سیاست ،فرهنگ و…به وقوع بپیوندد .واین همان تدبیر است وکسی حق ندارد در این شرایط حرفی خارج از این قواعد وبه نام سهم خواهی به زبان آورد.
  توفیق روزافزون همه ی خدمتگزاران به اسلام ومسلمین را از خداوند می طلبیم .

 • با سلام چرا دیدگاه های ارسالی چاپ نمی شود

 • چرا پیام سیاوش ثبت نشد ؟

 • ضمن تشکر وتأیید مطالب سیاوش لازم می دانم از سبک کار جناب امیری قدردانی کنم. زنده باد اعتدال

 • سلام بر خورنا وسلام برامیری
  چند پیشنهاد دارم ، امیدوارم خورنا سانسور وحذف نکند .
  1- آقای امیری و اعضای ستاد مرکزی دکتر روحانی درماهشهر ملاقاتهایی هم با سایرمسؤلین شهر مثل رؤسای مخابرات،بهداشت ودرمان ، بازرگانی ،بیمه ،کار ،ارشاد،تربیت بدنی ، آموزش و پرورش ،آبفا ورؤسای شرکت ها وکارخانجات داشته باشند وضمن تشکر از همراهی آنها در خلق حماسه سیاسی و رأی به آقای روحانی جایگاه اعتدال را شرح و هرگونه برداشت غلط و سوء تفاهم را رد نماید .
  2- به روش اول نشتی با هیأت های امناء مساجد داشته باشند وبا تدبیر جایگاه اعتدال را بیان کرده و اعلام کند اگر سوء تفاهمی بوده ناشی از سوء برداشت زیاده خواهان بوده است .
  3- جلسه ای ترتیب داده شود واز همه ی مسؤلین ستادهای سایر کاندیداها دعوت کرده وضمن بیان اعتدال اعلام نماید قرار نیست تغییر،تحول ، جابه جایی ویا هیچ موردی با آمدن آقای روحانی صورت پذیرد و اگر کسی مطلبی گفته برداشت شخصی بوده ونظر ستاد مرکزی نیست .
  4- توصیه می شود آقای امیری وستاد مرکزی به کمک سازمان تبلیغات و اداره محترم ارشاد همایش در یکی از ماجد بزرگ شهر مثل مسجد چهارده مصوم برگزار کنند وضمن قدردانی از مسؤلین ومردم به خاطر رأی بالایی که به آقای روحانی داده اند موضوع اعتدال توسط آقای امیری شرح داده شود،واعلام شود هر برداشت دیگری مبنی بر تغییر یا تحول در شرایط موجود سوءتفاهم است .ضمنأ پیشنهاد می شود سخنران اصلی همایش حضرت آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان باشد .
  5- کل دیدارها وبرنامه ها به صورت گزارش همراه با صوت وتصویر وبنر به ستاد اهواز ارسال تا اقدام مشابه در استان و کشور صورت گیرد .
  موفق باشید.

 • مشخص شد که کی دنبال پست و مقامه
  آقای امیری کافیه چاپلوسی . اون از دیدارت با فرماندار اینم امام جمعه . می خوای چی رو ثابت کنی . انتخابات 76 و 80 اصلاح طلبان پیروز شدند ایا اقایان شریفی و توکلی و درویش این گونه کردند کافیست

  • چه ربطي داره؟مگه قراره آقاي اميري مثل بقيه عمل كنه به نظر من كار آقاي اميري كاملا صحيح بوده و هيچ اشكالي نداره

 • اینطور که معلومه زحمت آقای امیر وسه نیروی همراهش،یعنی دوبرادر افضلی و داماد آقای امیری یعنی سید حسنی زحمتشون از آقای روحانی هم بیشتره . خدا بهشون قوت بده .اما واقعأ می ارزه ، توی این شرایط کل سهم را چهار نفره از دست سهم خواهن بردن وحال سهم خواهن را گرفتن . درود بر امیری اصلاح طلب اصول گرای معتدل تمام تا قسمتی ابری کنارگذارنده ی فرصت طلب های ماهشهری . توفیق شما در ایجا ارتباط با امام جمعه وفرماندار معتدل و سایر مسؤلین سراسر معتدل جای بسی مباحات برای ستاد مرکزی و آقای جادری است که خودش هنوز نتوانسته امام جمعه را کمی تا قسمتی معتدل نماید .ولی شما روحانی را معتدل تر از 24 خرداد کرده اید .حتی می شود هاشمی و خاتمی را هم معتدل کنید و اگر با این همت وانگیزه سهم وسهام پیشروی کنی شریعتمداری هم اعتدال پیشه می کند . آخه سهم چیز خوبیه .مملکت را به جایگاه رفیع می رساند. لطفأ اصلاح طلب های قدیمی از همه جا رانده که اشتباهأ کمی فرصت طلبند و زیاده خواهند یادتون نره .اونا هم بله …

  • اگر منظور شما از سهم بردن ديدار با امام جمعه است شما هم ميتوانيد همين امروز سهيم شويد.فقط يك هماهنگي كوچولو با دفترش لازمه.
   واقعا كه!چه قدر تحليل ها سطحيه!

  • فرزاد جناب جان آقای علی چاروسایی فراموش نشه که معاونت اطلاع رسانی ستاد هستن .عزیزم تو که هنوز گیر سهم خواهی هستی مگه امام جمعه سهم میده ،هسته مرکزی ستاد این وظیفه رو به عهده داشته که دیدار هایی با مسئولین شهر داشته باشه که این کار رو داره انجام میده.به قول دوستمون آقای فدعمی همه میتونن با امام جمعه دیدار کنن ای که ناراحتی نداره.

 • با توجه به فضاي موجود كار ايشان كاملا مورد تاييد است.پيشبرد اصلاحات جز با اعتدال ميسر نيست.

 • من به عنوان يك اصلاح طلب دلسوز كار آقاي اميري را تاييد ميكنم

 • طبق اطلاعي كه من دارم كار مهندس اميري مورد قبول ستاد مركزي است.پس از نظر تشكيلاتي ايشان كار غلطي انجام نداده است.

 • با سلام خدمت همه ی اعضای طیف ازکوچکترین طول موج تا بیشترین طول موج بر مبنای واحد نانومتر :همه ی شهروندان اعم از تند و کند و میانه ،سرد وولرم و گرم ،افراطی و معتدل و محافظه کار ،عضوستاد روحانی قبل از 24 خرداد و روز 24 خرداد و بعد از 24 خرداد ،خلاصه موافق و مخالف همه بدانند که ستاد مرکزی آقای روحانی با شرکت کلیه ی اعضا. شاما ریئس آقای امیری و اعضا آقایان یک جفت افضلی و یک همرا ه سید الحسنی و مدیرکل اطلاع رسانی چارچوب سهام را به همراه تکالیف و مسؤلیت ها رامشخص کرده اند وبه تأیید دو مقام ارشد اجرایی آقای فرماندار ومقام معنوی آقای امام جمعه رساندند .دیگر تکلیف سهم ها معلوم شد .اگر کسی سهم خواست بعد اعلام می شود کجا مراجعه کنند .وقتی نظم باشد جلو هرج ومرج و سهم خواهی بی ضابطه گرفته می شود و نه تنها دکتر روحانی بلکه آقای جادری هم با مشکل مواجه نمی شود .زنده باد نظم .در حال حاضر حرکت ستاد دکتر روحانی در ماهشهر الگو است . اعضای ستاد مشکل ندارند .سهم خواهان اصلی مشخص شدند .سهمم خواهان بدلی و زیاده طلب که بعد از 24 خردادی بودند خاک را پوز ه مالی کردند . امام جمعه هم دست استمالت بر عزیزان کشید و فرماندار عزیز به ستاد گفت ممنون . پس خسته نباشید . دست همه درد نکنه .اصول گرا ،جبهه پایداری ،روزنامه آرمان ، کیهان و سایت ها و اصلاح طلب ها (نه دوباره اسمشون اومد مغرور بشن دوباره بنر بزنن وشیرینی بدن وفکر کنن قبل 24 خرداده ،و سهم بخوان ) نه بابا تموم شد . خدا قوت . درود بر عزیز دوران وهمراه جادری بزرگ آقای امیری ………

  • اوخی چه طنز تلخی
   سلام شرکت جون
   خوبیش اینه همه این اتفاقا توی شما میفته
   چون شما شرکت سهامی اعتدال رو راه اندازی کردی ای شیطون
   نگو نه باشه……..
   اما خوشم اومد بعد این همه کامنت بالاخره فهمیده اعتدال اومده اصلاحات نیومده.