فرماندار شهرستان رامشیر از برنامه های هفته دولت در این شهرستان خبرداد

به گزارش خورنا جلسه گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجائی و باهنر با حضور اسعدی فرماندار و دیگر مدعوین در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد .

 فرماندار رامشیر ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت امسال تقارن هفته دولت با ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است تا با نگاه معنوی و روحانی برنامه ها و عملکرد دولت را در بخش های مختلف انعکاس دهیم.

 اسعدی در ادامه با اشاره به فرمایشات  مقام معظم رهبری درباره هفته دولت که فرمودند: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاشهای بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند و دروغ بودن محور اصلی تبلیغات دشمنان اسلام مبنی بر ناکارآیی و ناتوانی نظام اسلامی آشکارتر گردد، از همه مسئولین خواست که در برنامه های هفته دولت حضور فعال داشته باشند .

مقام عالی شهرستان رامشیر افزود: در هفته دولت در شهرستان برنامه های متنوعی در قالب دیدار با امام جمعه محترم دیدار با خانوداه معظم شهداء و ایثارگران تقدیر و تشکر از کارمندان نمونه ، تشریح عملکرد دولت از طریق تریبون نماز جمعه ، غبارروبی گلزار شهداء ایثارگران ، برگزاری مسابقات ورزشی دیدار با بازنشستگان و اهداء هدایا به آنان ، بازدید روستایی و افتتاح پروژه مختلف عمرانی برگزارمی گردد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.