صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی در خرمشهر برگزار شد

خورنا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی خرمشهر برگزار شد معاون فرماندار خرمشهر و شماری از مسوولان محلی حضور داشتند.
فرمانده منطقه انتظامی خرمشهر در سخنانی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به خانواده شهدا و ایثارگران و قرائت پیام فرمانده ناجا گفت: خدا را شاکریم که موج بیداری اسلامی تحول بزرگی را در منطقه رقم زده از این رو باید به خود به بالیم که خاستگاه این حرکت عظیم و سرنوشت ساز نضهت امام خمینی(ره) و ایران اسلامی است.
سرهنگ ‘حسین عزیزی’ افزود: ما مفتخریم که سربازان این کشور و نظام هستیم و در سالی که گذشت با وجود گستردگی ، تنوع و پیچیدگی های تهدیدات و وظایف در حوزه ماموریت های ناجا در استقرار نظم و قانون گرایی و ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی و افزایش احساس امنیت در جامعه به بخش های مختلف این نیرو عملکرد موفق و قابل ستایشی داشته اند.
وی اضافه کرد: امنیتی که مرهون تلاش، مجاهدت، کارآمدی ، جانفشانی و هوشمنی و اقتدار مجموعه فرماندهان مدیران و کارکنان ناجا و همراهی و ایثار خانواده های آنان بوده و در سایه پیشرفت های علمی و بهره گیری از فن آوری نوین متناسب با نیاز جامعه در تعامل و مشارکت منطقی و هدفمند برای کسب اعتماد و رضایت مندی مردم و مسوولان به مرحله ظهور رسیده است.
در پایان از آیین نیروهای انتظامی نمایش اقتدار و توانمندی یگان های امدادی و عملیات رزمی دفاع شخصی با حضور نیروهای انتظامی و نظامی، نیروهای دریایی، هنگ مرزی، ارتش و دیگر یگان ها اجرا شد.
در پایان این مراسم به ۲۰ نفر از نیروهای نمونه نیروی انتظامی خرمشهر جوایزی اهدا شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.