۳۴۰۰ واحد مسکن مهر در بندر امام واگذار خواهد شد

خورنا: جمشید حمایتی :علیرغم مشکلات، میزان پیشرفت مسکن مهر بندرامام نسبتا مناسب است.
به گزارش خوزان، حمایتی بخشدار بندر امام میزان پیشرفت مسکن مهر بندرامام را علیرغم مشکلاتی از جمله باتلاقی بودن زمین نسبتا خوب ارزیابی کرده وبیان داشت: مسکن مهر بندرامام با توجه به گستردگی واحدهای پیش بینی شده که تعدادآن بالغ بر۵۸۰۰واحد مسکونی است، در سال گذشته به طور نسبی از پیشرفت خوبی برخوردار بوده ودر سال ۹۰ شتاب بیشتری خواهد گرفت .
وی در ادامه اظهار داشت : در حال حاضر برخی از واحدها وارد عملیات اجرایی اسکلت ونصب سقف شده، وبرخی دیگر در مرحله دیوار چینی است که همزمان با احداث واحد ها، عملیات لوله گذاری فاضلاب وآب آشامیدنی به مساحت ۹۰هکتار آغازشده و به زودی عملیات گاز رسانی و انتقال خطوط مخابرات نیز فعالیت خود را شروع خواهد کرد .
حمایتی گفت : کلیه اراضی ومکانهای خدماتی ، آموزشی ،تاسیساتی وفضای سبز در سایت تحویل ادارات شده اند تا بتوانند سریعا با تخصیص اعتبارات وبرنامه ریزی درسال ۹۰ فعالیت خودرا آغاز نمایند .
وی با بیان این موضوع که دولت اعتبارات خوبی دربندرامام برای مسکن مهر پیش بینی نموده است، در بیان مشکلات مسکن مهر اظهار داشت :دراین پروژه ها پایین بودن مشارکت مردمی وهمچنین میزان آورده اعضا و نیز انتخاب پیمانکاران ضعیف با توان مالی پایین که از سوی مدیرعاملین تعاونی ها ومدیریت ضعیف آنها صورت باعث ایجادکندی در پیشرفت کار شده وبرخی از این تعاونی ها نتوانسته اند به خوبی از تسهیلات بانکی که دولت در اختیار آنان گذاشته است بهره ببرندو اداره تعاون درحال بازنگری در ساختار جدید در مدیریت آنها می باشد .
حمایتی در پاسخ به سوالی درباره میزان تحویل واحدها در سال جاری تصریح کرد : پیش بینی شده است که در آّبان ماه سال ۹۰تعداد ۳۶۸ واحد به اتمام برسد. همچنین طی آذر ماه ۱۶۱۴ واحد ودر بهمن ماه امسال نیزتعداد۱۵۰۰ واحد بهره برداری شود .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • رضا زلزله خواهش خبرهای درست بگید کی خانه های مسکن مهر تا به امروز تحویل مردم شده است البته اگر معشوری ها بذارن