فرماندار شادگان از معلمان این شهرستان تقدیر کرد

خورنا: فرماندار شادگان گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید با مشارکت برای انجام مراسم تقدیر از معلمان و فرهنگیان در شهرستان همت کنند و برنامه‌ای در خور شأن را رقم بزنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شادگان، عبدالزهرا سنواتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی که با حضور مسئولان شهری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: هفته معلم فرصت مغتنم و خوبی برای تجلیل و قدرشناسی از تلاش‌ها و زحمات معلمان است.

وی افزود: در همین راستا همه دستگاه‌های اجرایی باید با مشارکت برای انجام مراسم تقدیر از معلمان و فرهنگیان در شهرستان همت کنند و برنامه‌ای در خور شأن را رقم بزنند.

فرماندار شادگان تصریح کرد: فلسفه وجودی تشکل شورای آموزش و پرورش، هم‌اندیشی به‌منظور رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه آموزش و پرورش است که امید می‌رود در این زمینه همه مدیران و مسئولان شهری تلاش کنند.

وی اضافه کرد: همه تلاش شورای آموزش و پرورش در راستای ایجاد زمینه رفاه و آسایش بیشتر برای جامعه دانش‌‌آموزی و فرهنگیان است که این مهم جز با تعامل و همکاری و مشارکت محقق نخواهد شد.

سنواتی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن ایام انتخابات رئیس جمهور و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری «سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» نامگذاری شده است باید با حضوری پرشورتر در انتخابات، حماسه‌ای باشکوه‌تر از سال‌های پیش خلق کنیم.

وی در پایان ضمن دعوت از فرهنگیان و دانش‌آموزان برای حضور در پای صندوق‌های رأی و این دوره انتخابات عنوان کرد: فرهنگیان الگویی مناسبت برای تعالی جامعه هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.