ثبت نام ۲۰۲ کاندیدا در انتخابات شوراهای شهر و روستای هندیجان

خورنا: فرماندار هندیجان از ثبت نام ۲۰۲ کاندیدا برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان خبر داد.

بهروز فرج‌الهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار کرد: همزمان با آغاز ثبت نام از کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور، شهرستان هندیجان هم در این خصوص کار اجرایی خود را کلید زده است.

وی افزود: با آغاز ثبت نام، تاکنون ۲۰۲ کاندیدا از شهر و روستا در شهرستان اقدام کردند.

فرماندار هندیجان با تفکیک از نفرات ثبت‌نامی خاطرنشان کرد: در شهر هندیجان ۳۴ نفر ثبت نام کرده که دو نفر از کاندیدا زن و مابقی مرد هستند؛ در شهر زهره ۱۱ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از بین آن‌ها ۱۰ نفر مرد و یک نفر زن بوده است؛ در بخش مرکزی نیز ۷۷ نفر کاندیدا شدند که سه نفر آن‌ها زن و ۷۴ نفر مرد هستند.

وی ادامه داد: در بخش چم خلف عیسی ۸۰ کاندیدا شده که دو نفر آن‌ها زن و ۷۸ نفر مرد هستند، همچنین در همه روستاهای این منطقه ۱۵۷ کاندیدا برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کردند.

فرج‌الهی با بیان اینکه در مجموع، هندیجان ۲۰۲ کاندیدای ثبت‌نامی دارد که از آن‌ها ۱۹۴ مرد و هشت زن به‌صورت مجزا شمارش شده‌اند، گفت: همچون انتخابات چهار سال گذشته همه تمهیدات و اقدامات انتخاباتی در شهرستان صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا هئیت‌های اجرایی و نظارت و شورای نگهبان تمام سعی و تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا انجام خواهند داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.