نماینده آبادان خبر داد: اجرای تنها۳۰ درصد مصوبات سفرهای قبل دولت در آبادان

خورنا: نماینده مردم آبادان مجلس شورای اسلامی گفت: تنها ۳۰ درصد مصوبات سفرهای قبل هیئت دولت در آبادان محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، سیدحسین دهدشتی عصر امروز پس از جلسه با وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران در خصوص علت ممانعت از حضور خبرنگاران در این جلسه با وجود دعوت قبلی مسئولان این شهرستان اظهار کرد: علت این مسئله را نمی‌دانم و خود نیز به آن اعتراض کردم و خواستار حضور خبرنگاران در جلسه شدم، وزیر ورزش نیز با این مسئله موافقت کرد اما فرماندار آبادان مانع از حضور خبرنگاران شد و باید علت را از وی جویا شد.

وی در ادامه در خصوص روند برگزاری جلسه امروز نیز افزود: باتوجه به زمان اندکی که تا پایان عمر دولت باقی مانده همان‌طور که از قبل پیش‌بینی می‌شد این سفر و این جلسه چیز مهمی را نداشت.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در زمینه مصوبات سفرهای قبل نیز روند اجرای مصوبات و تحقق آنها مناسب نبوده است.

وی تصریح کرد: در استان خوزستان بیش از ۷۰۰ مصوبه در سفرهای قبل به تصویب رسید که بیش از ۳۰۰ مصوبه اجرایی شده که از لحاظ عددی تقریباً ۶۵ درصد است.

دهدشتی اضافه کرد: البته از لحاظ کیفی و اعتباری این میزان به مراتب کم‌تر و چیزی در حدود ۳۰ درصد است.

نماینده مردم آبادان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان‌کرد: در آبادان نیز ۱۴۰ مصوبه در سفرهای قبلی به تصویب رسید که تنها ۵۰ مصوبه اجرایی شد که این نیز رقمی در حدود ۳۰ درصد است.

وی گفت: این سفر دولت نیز بیشتر به‌ منظور ارائه بررسی مصوبات سفرهای قبل و ارائه گزارش بود و در این حلسه نیز ظرفیت‌های آبادان تشریح و مشکلات این شهرستان همچون آب شرب که پس از سه سال تاخیر هنوز رفع نشده است مطرح شد.

دهدشتی ادامه داد: باید ببینیم که در جلسه استان که با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود چه تصمیماتی اتخاذ خواهد شد هرچند که روند کنونی امیدوارکننده نیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.