اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به مجموعه ورزشی شهید مقداد بندرامام

به گزارش خورنا به نقل از خبرگزاری فارس، جمشید حمایتی اظهار داشت: افزایش فضاهای ورزشی در بندرامام سبب هدایت جوانان به سمت و سوی پیشرفت  ترقی می‌شود.

وی با اشاره به کمبود فضاهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی در بندرامام، ادامه داد: کمبود فضاهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی باعث شده جوانان نتوانند از اوقات فراغت خود به‌نحو شایسته استفاده کنند.
بخشدار بندرامام افزود: همین مسئله سبب گرایش جوانان به سمت و سوی آسیب‌های اجتماعی می‌شود و این مشکل باید با حمایت بیشتر مسئولان برطرف شود.
وی ادامه داد: متاسفانه احداث مجموعه ورزشی شهید مقداد که از مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت در بندرامام بوده به‌دلایلی از جمله کمبود اعتبارات متوقف شده است.
حمایتی تصریح کرد: رایزنی‌ها و پیگیری‌های متعددی به‌منظور تأمین اعتبار این پروژه انجام و اخیراً منجر به کسب نتایج مطلوبی شد.
وی گفت: ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به‌منظور تکمیل عملیات ساخت مجموعه ورزشی شهید مقداد این شهرستان اختصاص یافت.
بخشدار بندرامام اضافه کرد: در حال حاضر عملیات ساخت مجموعه ورزشی شهید مقداد بندرامام ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی افزود: متاسفانه پروژه‌های عمرانی متعددی در بندرامام به‌صورت نیمه‌تمام رها شده و درصورت آغاز مجدد عملیات اجرایی این پروژه‌ها می‌توان به بهبود وضعیت این شهر امیدوار بود.
حمایتی بیان کرد: بهبود وضعیت عمرانی، اقتصادی، معیشتی، فرهنگی و … بندرامام نیازمند اختصاص اعتبارات و مدیریت صحیح است.
وی افزود: مردم بندرامام توقع زیادی جزء فراهم آوردن حداقل‌ها را ندارد که متاسفانه هنوز حداقل امکانات نیز برای این مردم این شهر فراهم نشده است.
بخشدار بندرامام ادامه داد: امیدواریم مسئولان با تلاش مضاعف، مدیریت اعتبارات و نظارت اجرای پروژه‌های عمرانی را سرعت ببخشند تا در آینده‌ای نزدیک شاهد رفع پاره‌ای از مشکلات گره خورده این شهر باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.