فرماندار آبادان: دستگاه‌های اجرایی همه امکانات خود برای برگزاری انتخابات به کار گیرند

خورنا: فرماندار ویژه آبادان گفت: دستگاه‌های اجرایی این شهرستان همه امکانات خود را مطابق قانون برای برگزاری انتخابات به کارگیرند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، بهرام ایلخاص‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری آبادان که با حضور مسئولان دستگاه‌های دولتی این شهرستان به ‌منظور تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته در ستادهای نوروزی در سالن غدیر فرمانداری آبادان برگزار شد در سخنانی اظهار کرد: در طول تعطیلات نوروزی بیش از پنج میلیون و ۴۳۰ هزار نفر در قالب میهمانان نوروزی و کاروان‌های راهیان نور به آبادان سفر کردند.

وی افزود: حضور این حجم از میهمانان با توجه به جمعیت و ظرفیت‌های آبادان، نیازمند تلاش و همتی مضاعف بود که با تلاش همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط و ستاد نوروزی شهرستان کارها به نحو مطلوبی انجام شد.

فرماندار ویژه آبادان ادامه داد: البته برخی نواقص و کمبودها نیز در این مدت وجود داشت که علت عمده آن حضور حجم بالایی از جمعیت در مدت زمانی خاص بود.

ایلخاص‌زاده تصریح کرد: در برخی ایام نوروز میانگین جمعیت ورود یافته به آبادان به ۱۵۰ هزار نفر نیز می‌رسید.

* دستگاه‌های اجرایی همه امکانات خود برای انتخابات به کار گیرند

وی در ادامه با اشاره به آغاز ثبت‌نام کاندیداهای شورای شهر و روستا از امروز اضافه کرد: تمامی برنامه‌ریزی‌ها و آمادگی‌های لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در آبادان از مدت‌ها قبل انجام شده است.

فرماندار ویژه آبادان با تأکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های برای برگزاری پرشور انتخابات خاطرنشان‌ کرد: از تمامی مسئولان دستگاه‌های اجرایی آبادان می‌خواهیم از ابتدا تا انتها تمامی توان خود را در جهت برگزاری انتخابات به کار گیرند.

وی ادامه داد: البته در این راستا دستگاه‌های دولتی باید مراقب باشند، امکانات و ظرفیت‌های دولتی در جهت سوءاستفاده به نفع و یا ضرر کاندیداها قرار نگیرد.

ایلخاص‌زاده افزود: در موضوع برگزاری انتخابات باید بی‌طرفی، قانونگرایی و عدالت‌محوری را مدنظر قرار داد.

وی در پایان گفت: از مردم همیشه در صحنه آبادان می‌خواهیم تا با شناخت کافی و مناسب از کاندیداها در انتخابات حضوری پرشور از خود برجای گذارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.