برگزاری کلاس‌های تقویتی برای دانش‌آموزان خرمشهری/ پایان امتحانات تا ۲۴ خرداد

خورنا: رئیس اداره آموزش و پرورش خرمشهر گفت: به‌منظور جبران عقب‌ماندگی‌های ناشی از تعطیلات کلاس‌های جبرانی و تقویتی برای دانش‌آموزان این شهرستان برگزار می‌شود.

کاظم حیاتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: به‌منظور جبران عقب‌ماندگی‌های ناشی از تعطیلات امسال و همچنین آمادگی دانش‌آموزان برای برگزاری امتحانات پایان ترم برنامه‌ریزی‌های مختلفی انجام شده است.

وی افزود: یکی از موارد مهمی که امسال وجود دارد این است که امتحانات نوبت دوم می‌بایست تا پیش از انتخابات ۲۴ خرداد به پایان برسد و در نتیجه امسال امتحانات زودتر از سال‌های قبل آغاز می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش خرمشهر ادامه داد: در این راستا و در جلساتی که با حضور اولیاء دانش‌آموزان در قالب انجمن اولیا و مربیان برگزار می‌شود در این خصوص توجیهات لازم داده می‌شود.

حیاتی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های آموزش و پرورش در این راستا برگزاری کلاس‌های تقویتی و جبرانی برای دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی خواهد بود.

وی اضافه کرد: علاوه بر این مشاوران مدارس و مربیان تربیتی نیز در خصوص برنامه‌ریزی دانش‌آموزان برای مطالعه و زمان‌های مناسب مطالعه در خانه، شیوه صحیح تغذیه و مواردی از این دست به آنها نکاتی را بیان می‌کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش خرمشهر خاطرنشان‌کرد: همچنین از اولیا نیز خواسته شده است تا محیطی مناسب را برای دانش‌آموزان فراهم کنند تا بتوانند با فراغ بال به تحصیل و آماده شدن برای امتحانات مشغول شوند.

حیاتی افزود: دانش‌آموزان خرمشهری دانش‌آموزان مستعدی هستند که در صورت فراهم بودن شرایط می‌توانند جزو رتبه‌های استان از نظر آمار موفقیت باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.