خدمات تأمین اجتماعی در آبادان زیرمیانگین استاندارد است

خورنا: به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، سیدعلی‌ موسوی‌جرف عصر امروز در آیین کلنگ‌زنی پروژه احداث بیمارستان جدید تأمین اجتماعی آبادان اظهار داشت: احداث بیمارستان جدید تأمین اجتماعی در آبادان یکی از مصوبات سفر هیئت دولت به استان خوزستان و این شهرستان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز خوشبختانه با همت همه مسئولان شاهد کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان جدید تأمین اجتماعی در این شهرستان هستیم.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: باوجود درآمد بسیار خوب تأمین اجتماعی در آبادان، متاسفانه خدمات ارائه شده به افراد زیرپوشش این شهرستان زیر میانگین است.
وی ادامه داد: باتوجه به اینکه مردم آبادان در هشت سال دفاع مقدس حماسه پایداری و مقاومت آفریدند انتظار دارند امروز با گذشت سه دهه از پایان جنگ خدمات مطلوبی به آنها ارائه شود.
موسوی‌جرف تصریح کرد: باوجود اینکه در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد مردم اروندکنار زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند متاسفانه هیچ‌گونه مرکز درمانی برای ارائه خدمات به مردم این منطقه وجود ندارد.
وی در ادامه گفت: مردم اروندکنار به‌ناچار برای دریافت خدمات درمانی باید مسافت بیش از ۵۰ کیلومتر را تا آبادان و بیمارستان ۱۷ شهریور با ضریب اشغال ۹۰ درصد را بپیمایند.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امیدواریم مسئولان تأمین اجتماعی با تجدیدنظر در خدمات درمانی تأمین اجتماعی اقدامی بزرگ در این زمینه را شاهد باشیم.
وی اظهار داشت: با تجدیدنظر در خدمات درمانی تأمین اجتماعی در سطح شهر تغییر نگرشی از سوی مردم نسبت به این سازمان را شاهد خواهیم بود.
موسوی‌جرف خاطرنشان کرد: امیدواریم با بهره‌برداری از این پروژه در زمان‌بندی مقرر شاهد رفع مشکلات درمانی در سطح این شهرستان باشیم.
وی افزود: همه مسئولان باید در راستای اجرای سریع پروژه‌ها با تمام توان با دستگاه‌های مجری همکاری و تعامل داشته باشند.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بتوانیم به این عزیزان ادای دین کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.