پتروشیمی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد/ جام به ماهشهر رفت

خورنا: پتروشیمی بندرامام که یکی از دو نماینده ماهشهر در لیگ برتر بسکتبال کشور بود، با برتری مقابل مهرام قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد.

به گزارش خورنا، در پنجمین و آخرین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های مهرام و پتروشیمی بندر امام از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با حساب ۸۸ بر ۷۴سود پتروشیمی به پایان رسید تا بندری‌ها عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کنند.

پیش از این هر کدام از دو تیم دو برتری در رقابت‌های گذشته را به نام خود ثبت کرده بودند تا عنوان قهرمانی لیگ برتر امسال بسکتبال با برتری امروز پتروشیمی در دیدار پنجم در خانه حریف به این تیم برسد.

مهرام با ترکیب کامرانی، نیکخواه بهرامی، حاجیان، میلیچ و السون به میدان آمد و مهران حاتمی هم جابر ابراهیم، سانی بچیروویچ، بهنام یخچالی، حامد سهراب‌نژاد و ارغوان را به میدان فرستاد.

پتروشیمی کوارتر‌های اول تا سوم را به ترتیب ۲۲ بر ۱۹، ۱۹ بر ۱۳، ۲۶ بر ۱۴ به سود خود پایان داد و کوارتر چهارم هم با نتیجه ۲۴ بر ۱۴به سود مهرام به پایان رسید.

فصل گذشته هم این دو تیم فینال لیگ برتر بسکتبال را برگزار کرده بودند که آن دیدار با برتری مهرام و پنجمین قهرمانی پیاپی این تیم همراه شده بود که به این ترتیب پتروشیمی با انتقام شکست فینال فصل گذشته نوار قهرمانی‌های پیاپی مهرامی‌ها را هم پاره کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شهروندماهشهر پيروزي شايسته و بحق تيم بسكتبال پتروشيمي بندرامام را مردم شريف بندرماهشهر بويژه جامعه ورزشي ماهشهر-بندرامام و چمران و بازيكنان تيم پتروشيمي تبريك ميكنم و اميدوارم اين روند روبه رشد در سايه همت مسئولين ورزشي پتروشيمي همچنان ادامه يابد.