طباطبائی: فاز ۶ مسکن مهر بندر ماهشهر آماده افتتاح است/ فاز ۷ در حال ساخت

خورنا: طباطبایی معاون فرماندار: شهرستان بندر ماهشهر توانایی بالایی در کار و تلاش و خدمت رسانی به همشهریان را دارد.

به گزارش خورنا، در اجلاس شورای مسکن که با حضور معاون فرماندار و بعضی از مسئولین محلی برگزار شد، طباطبایی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه دستگاه های خدماتی علی الخصوص شهرداری در آماده سازی سایت فاز ۶ به منظور افتتاح آن اظهار داشت: این حرکت نشان دهنده توانایی بالای شهرستان بندر ماهشهر در کار، تلاش و خدمت بوده و باید سعی کرد که همین شدت تا زمان آماده نمودن فاز ۷ حفظ شود.

در پایان هریک از مسئولین به بیان پیشرفت پروژه های فاز ۶ و۷ پرداختند.

شایان ذکر است بعضی از  پروژه های مسکن مهر شهرستان تحویل مردم گردیده و اینک در آن ساکن می باشند. همچنین در مناطقی که مردم سکونت داشته خدمات آب،گاز،برق، تلفن و مسیر آسفالته مهیا می با شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • بندر ماهشهر آقآی طباطبایی فاز6 رو از نزدیک دیده که داره میگه آماده افتتاحه؟من فاز6 خونه ثبت نام کردم هر وقت رفتم پیشرفت کار رو ببینم هیچ پیشرفتی نداشتن،وقتی درباره اتمام پروژه سوال میکنیم جواب درستی به ما نمیدن،بیشتر مردمی که فاز6 ثبت نام کردن هنوز بلاتکلیف هستن.
  • قدیمی و اصیل فاز۷ بندر ماهشهر چی میگی طباطبایی فاز۷ بهترین محله جلو فاز۶ هست چی میگی فاز۷ با دو بازارچه بزرگ و یک پارک و یک زمین فوتبال و ۲ سالن چند منظوره ورزشی این ها رو فاز۷ داره و یک کلانتری و چند پارک دیگر که انشاءالله در ماه های دیگر آماده ی ساخت میباشد که فاز۷ اینها رو دارد فاز۶ با بوی گند خور و بی امنیتی چی میگی
  • قدیمی و اصیل فاز۷ بندر ماهشهر بعدش هم فاز۶ مسکن مهر نیست فاز۷ مسکن مهر است لطفا اصلاحش کنین