مهاجری: حاج‌آقا، شما کجا زندگی می‌کنید که آدم‌هاش برهنه‌اند؟!

محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا، سخنان حجت‌الاسلام حسین جلالی نماینده رفسنجان در مجلس که گفته ««از ایران رهاتر و برهنه‌تر جایی سراغ نداریم» را با چاشنی «شوخی» پاسخ داد.

به گزارش خورنا محمد مهاجری نوشت: جنابعالی با انتقاد تند از بدحجابی بانوان گفته اید: «از ایران رهاتر و برهنه‌تر جایی سراغ نداریم.»! حال اجازه بدهید محض شوخی مطلب زیر را بیاورم.

اوایل دهه ۷۰ خاطره‌ای (نمی‌دانم واقعیت داشت یا لطیفه بود) نقل می‌شد که بر مبنای آن یکی از نمایندگان مجلس با خوشحالی به یک مسئول صداوسیما گفته بود «دیشب تلویزیون فیلم بسیار خوبی نمایش داد که سانسور نشده بود.» این نماینده با تعریف کردن قسمتهای سانسور نشده فبلم مزبور،از تلویزیون به همین دلیل تقدیر کرده بود. مسئول مربوطه با پخش سیما تماس می‌گیرد و معلوم می‌شود چنین فیلمی از هیچ شبکه‌ای پخش نشده است. سپس کاشف به عمل می‌آید که فرزندان نماینده محترم،بدون اینکه خودش بداند برایش یک فیلم ویدئویی پخش کرده بودند و او هم حالش را برده بود!

حالا حکایت شماست. حاج‌آقا، شما کجا زندگی می‌کنید که آدم‌هایش رها و برهنه‌اند؟ ما که توی این شهر و مملکت زندگی می‌کنیم جز موارد اندک‌ شمار (آن هم در گزارش‌ها)، خبر نداریم. نکند شما را در ویلاهای از ما بهتران برده‌اند و صحنه‌های حورالعین نشان‌تان داده‌اند؟! عجب جاهایی زندگی می کنیم بعضی از ما اصولگراها!