دستگیری ۴ اخلالگر بازار برنج در خوزستان

چهار نفر از اخلالگران بازار برنج که انحصار تأمین برنج استان های ایلام، فارس، اصفهان و خوزستان را داشتند، توسط سازمان اطلاعات سپاه خوزستان، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خورنا و به نقل از روابط عمومی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان، طبق رصد اطلاعاتی صورت گرفته توسط پاسداران گمنام در سازمان اطلاعات سپاه حضرت ولی عصر (عج)، ۴ کارخانه برنج کوبی به میزان ۵ هزار تن شلتوک و برنج با هدف گرانفروشی و سودجویی احتکار کرده بودند، شناسایی شدند.

این کارخانه‌ها از ماه‌های قبل با خرید شلتوک به صورت عمده از کشاورزان خوزستان در فصل برداشت و احتکار آن در انبارهای خود بازار برنج چند استان از جمله خوزستان، اصفهان، فارس و ایلام را به صورت انحصاری در اختیار خود گرفته بودند.

بر اساس این گزارش متخلفان در چند ماه گذشته هیچ‌گونه فعالیت کاری و تولیدی نداشتند و باعث اخلال در بازار و افزایش نامتعارف برنج شده بودند که با هماهنگی مرجع قضائی و همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، اخلالگران زیر ضربه عملیاتی و اطلاعاتی قرار گرفتند و انبارهای آنها نیز پلمب و پرونده متهمان به مرجع قضائی ارسال شد.

سازمان اطلاعات سپاه با همه کسانی که با احتکار کالاهای اساسی قصد برهم زدن امنیت و آرامش مردم را دارند برابر قانون با قاطعیت برخورد خواهد کرد و از تمام هموطنان نیز درخواست می‌شود هرگونه اخبار در خصوص مفاسد اقتصادی را با تماس با ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه در میان بگذارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس برنج ها چيشدن قيمت چيشد ولمون كن باو