دستگیری سارقان مسلح و عاملان درگیری با مأموران انتظامی و کشته شدن شهردار دهدز

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارقان مسلح و عاملان درگیری با مأموران انتظامی و کشته شدن شهردار دهدز در شهرستان ایذه در کمتر از 72 ساعت خبر داد.

به گزارش خورنا سردار سید محمدصالحی ضمن اعلام خبر دستگیری سارقان مسلح در شهرستان ایذه گفت: این افراد شرور در چند روز گذشته ضمن ایجاد درگیری با ماموران و تیراندازی، موجب کشته شدن شهردار محبوب دهدز شده بودند؛ را با  اشراف اطلاعاتی در کمتر از ۷۲ ساعت در مخفیگاهشان شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی با اشاره به سوابق آنها گفت: سارقان مسلح دستگیر شده از جمله افراد شرور و سابقه دار می باشند که سوابق متعدد شرارت و درگیری داشته‌اند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: از اشرار دستگیر شده ۲ قبضه سلاح کلاشینکف، ۳ تیغه خشاب، مقادیری فشنگ جنگی و تعدادی سلاح سرد کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در ادامه گفت: پرونده متهمان در مرحله تحقیقات اولیه قرار دارد و اطلاعات تکمیلی بعد از اتمام تحقیقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

سردار صالحی در پایان بیان داشت: امنیت شهروندان از خطوط قرمز پلیس بوده و با تمامی افرادی که سعی بر ایجاد ناامنی در جامعه داشته باشند برخورد قاطع و جدی خواهد داشت.