روابط عمومی منطقه‌ویژه اقتصادی پتروشیمی: اسناد منتشره فیش حقوقی نبوده و فاقد اصالت است

روابط عمومی منطقه ویژه‌ اقتصادی پتروشیمی با صدور اطلاعیه‌ای فیش های حقوقی نجومی منتشر شده تعدادی از مدیران یکی از شرکت های پتروشیمی را فاقد اصالت دانست.

به گزارش خبرگزاری خورنا، با توجه به انتشار برخی تصاویر تحت عنوان “فیش های حقوقی نجومی” تعدادی از مدیران یکی از شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در فضای مجازی، به آگاهی می‌رساند براساس اطلاع واصله از مراجع ذیصلاح و پیرو بررسی های انجام شده، اسناد منتشره، فیش حقوقی نبوده و فاقد اصالت از این لحاظ می باشد.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است، طبق اطلاع داده شده برخی از ارقام مربوط به مزایای غیر مستمر مندرج در این تصاویر اساسا ‌مرتبط با پرداخت های سنوات گذشته بوده که بصورت تجمیعی در یکماه منظور شده است.

لازم بذکر است برابر مقررات جاری، دریافت هر گونه حقوق و مزایا در مجموعه های صنعت که تابع مقررات حقوق وزارت نفت می باشند، سقف مشخصی تعریف گردیده که برای همگان لازم الاجرا است.

گفتنی است، این روابط عمومی ضمن استقبال از شفافیت اطلاعات و لزوم نظارت و پایش عملکردها، بر نقش مهم رسانه، بعنوان ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ ساز و هدایت گر جریان فکری جامعه و ارتقاء سطح اعتماد عمومی از طریق ارائه اخبار دقیق، بر اخلاق مداری فضای رسانه ای تاکید می نماید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.