آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌ پیام نور

خورنا: وی ادامه داد: نتایج نهایی پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌ پیام نور از ۲۶ بهمن در سایت سازمان سنجش به شانیwww.sanjesh.org اعلام شده است.

وی در خصوص ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در رشته محل‌های قبولی، گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند بر اساس مفاد اطلاعیه که همزمان با اسامی آنان بر روی سایت قرار می‌گیرد نسبت به انجام ثبت‌نام برای نیم سال دوم سال تحصیلی اقدام کنند.

بر اساس دستورالعمل پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۱ در خصوص پذیرفته شدگان بدون آزمون، ثبت‌نام غیرحضوری کلیه پذیرفته‌شدگاناز طریق نشانی http://reg.pnu.ac.ir انجام خواهد پذیرفت.

نظر به اینکه گزینش دانشجو صرفاً بر اساس معدل کتبی دیپلم صورت پذیرفته در صورت وجود هرگونه مغایرت؛ قبولی دانشجو لغو شده و دانشجو مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشگاه نیست.

تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی و کاردانی (برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته) حداکثر تا ۳۰ بهمن تعیین شده است.

گفتنی است، داشتن شرایط بومی مطابق دستور العمل الزامی است ضمن اینکه پذیرش در رشته‌ های فنی و مهندسی و گروه هنر به صورت بومی استانی انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا،با توجه به اینکه نوع ورود دانشجویان مذکور به صورت رسمی (سراسری) می باشد دانشجویان پذیرفته شده آزمون سراسری دانشگاه پیام نور وسایر دانشگاهها مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته/محل بطور همزمان نبوده و باید از یکی از رشته‌های قبولی خود انصراف دهند.

انتقال و تغییر رشته از رشته محل‌های بدون آزمون به رشته‌محل‌هایی که پذیرش آنها با آزمون سراسری صورت می گیرد؛ممنوع است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.