با حضور مسئولین استانی:

افتتاح بزرگترین درمانگاه فوق تخصصی جنوب غرب کشور در اهواز

بزرگترین و مجهز ترین درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی جنوب غرب کشور با نام علاج عصر امروز یکشنبه دوم آبان ۱۴۰۰ با حضور جمعی از مسئولین استانی در منطقه گلستان اهواز افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خورنا از اهواز درمانگاه علاج شامل یک ساختمان هشت طبقه است که در زیر زمین آن یک هایپر و داروخانه فوق تخصصی مجهز به انواع داروها و در طبقه هم کف و بالکن آن یک درمانگاه و اورژانس اطفال و بزرگسالان قرار دارد.

همچنین کلینیک‌های ارتوپدی، رادیولوژی و فیزیولوژی در طبقه دوم، کلینیک های فوق تخصصی کلیه بیماری ها در طبقه سوم و چهارم، آزمایشگاه فوق تخصصی و پاتولوژی در طبقه پنجم و کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی بزرگسالان و اطفال نیز در طبقه ششم این مجموعه درمانی قرار دارد.

مهمترین مزیت درمانگاه علاج حذف نسخه کاغذی است که در آن تمامی کارهای یک بیمار از نوبت دهی، معاینه و تحویل دارو به صورت آنلاین انجام می‌شود.

بنابر این گزارش ۲۰ درصد درآمد این مجموعه برای خانواده‌های کم برخوردار، ضعیف و ایتام بوده و کل روند درمانی این خانواده‌ها نیز به صورت رایگان است.

همچنین با توجه به تفاهم صورت گرفته کلیه طلبه‌های حوزه‌های علمیه استان نیز در صورت نداشتن بیمه می‌توانند از خدمات رایگان این مجموعه درمانی استفاده کنند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.