مدیرعامل بانک تجارت خواستار ارائه خدمتی متفاوت تر به فولاد اکسین شد

نشست توسعه تعاملات بانکی بین بانک تجارت با فولاد اکسین خوزستان شامگاه سه‌شنبه ۳۰ شهریور در اهواز برگزار شد.

به گزارش خورنا مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در این جلسه ضمن خیر مقدم به مهمانان، هدف از راه اندازی فولاد اکسین و جایگاه این شرکت در صنعت فولاد را تشریح کرد.

امین آسیابان گفت، این شرکت در پی تحریم های ظالمانه و عدم امکان واردات محصولات فولادی با نقش آفرینی در تولید انبوه ورق های مورد نیاز صنعت نفت رسالت اصلی خود که همان تولید ورق های با ارزش افزوده بالا بوده را محقق نمود.

وی در ادامه با اشاره به همکاری خوبی که بانک تجارت با این شرکت داشته گفت، بانک تجارت در روزهایی که اکسین شرایط سختی را پشت سر می گذاشت در کنار این مجموعه بود و امیدواریم زمینه توسعه همکاری های فی مابین افزایش یابد.

آسیابان افزود، لازمه تکمیل زنجیره ارزش در اکسین و رسیدن به ظرفیت اسمی اجرای پروژه فولاد سازی می باشد که با اقدامات صورت گرفته، پیش بینی ظرف یک ماه آینده این اجرای این پروژه آغاز گردد.

وی در این جلسه از مدیر عامل بانک تجارت خواست تا در موضوع تعاملات بانکی جهت اجرای طرح فولاد سازی پیشنهادات خود را ارائه دهد.

مدیرعامل بانک تجارت کشور نیز در این جلسه گفت: امیدوارم با توجه به ظرفیت هایی که در بانک وجود دارد بتوانیم خدمات خاص و ویژه تری را نسبت به گذشته ارائه دهیم؛ باید خدمتی متفاوت تر به تیم فولاد اکسین ارائه شود.

رضا دولت آبادی در خصوص موضوع طرح توسعه گفت: ذکر مشکل باید باشد تا بانک راه حل را اعلام کند.

وی افزود: مهمترین دغدغه اساسی شرکت که موضوع ملی نیز می باشد، طرح توسعه ای هست که به عنوان خوراک اصلی اکسین بوده که در کشور بی نظیر و بی سابقه است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • از اول سال تا الان مدیران این شرکت مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان وام بدون بهره از بانک های مختلف گرفتن . احتمالا قراره یک وام متفاوت تر از تجارت بگیرن