فرماندار هندیجان : تکریم خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران باید در اولویت برنامه های کاری و اداری قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری خورنا ” این مراسم پیش از ظهر امروز سه شنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۰ با حضور علی بویری فرماندار،حجت الاسلام حسینی امام جمعه،فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان و جمعی از پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور و پخش مستقیم سخنرانی دکتر رئیسی ریاست محترم جمهور از طریق ویدئوکنفرانس در سالن خلیج فارس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

فرماندار هندیجان در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: ۳۱ شهریورماه جزو روزهای تاریخی و برجسته کشور ایران اسلامی محسوب می شود و این هفته،هفته ای ارزشمند و مظهر اقتدار،پایمردی،ایستادگی و مقاومت ملت ما و برگ زرینی است که در تاریخ کشور ما ماندگار شده است.

بویری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز میهن اسلامی و شهرستان هندیجان تاکید کرد که یاد و خاطره شهدا باید همواره زنده نگه داشته شود و همانگونه که امروز ریاست محترم جمهور بصورت ظریف و عالمانه فرمودند:کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی موظف هستند که تکریم والدین و خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران را که حق زیادی بر گردن ما دارند در اولویت برنامه های کاری و اداری دستگاه خود قرار دهند و این کار بایستی در قالب یک برنامه مدون انجام و از طریق یک کارگروه بصورت ویژه پیگیری و دنبال شود.

رئیس شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان هندیجان افزود:کشور ما روزی برای دفاع از خود و جنگ علیه باطل در مقابل  رژیم بعثی که تمام کشورهای دنیا در پشت صحنه حامی آن بودند چیزی جز ایمان و اراده پولادین نداشت.

ایشان تصریح کرد: ایران اسلامی با تمام توان روز به روز با راهبری های داهیانه رهبر معظم انقلاب و مکتب حاج قاسم سلیمانی که برگرفته از مکتب عاشوراست به قله های توسعه و بالندگی در حوزه های مختلف رسیده و اکنون جزو کشورهای با اقتدار در سطح منطقه ای و بین المللی به شمار می آید.

فرماندار هندیجان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندکان این برنامه ارزشمند برای بزرگداشت پیشکسوتان و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس از همه ادارات خواست که مصوبات ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان و برنامه های این هفته را با جدیت پیگیری و انجام دهند.

در ابتدای این مراسم سخنرانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده و همزمان با سراسر کشور از طریق ویدئوکنفرانس پخش شد.

در پایان مراسم نیز از پیشکسوتان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان تجلیل به عمل آمد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.