داود احمدی نژاد: برادرم الان مغرور شده و اخلاق برایش معنی ندارد

خورنا: برادر احمدی نژاد در اظهاراتی بی سابقه علیه برادرش گفت: لیدر جریان انحرافی که معلوم است، احمدی نژاد می گوید من او هستم و او من!

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب ؛ داوود احمدی نژاد رئیس سابق بازرسی ویژه نهاد ریاست جمهوری در گفتگویی با ” بوتیا ” ، در رابطه با دلایلش برای ارتباط منافقین با جریان انحرافی و لیدر جریان انحرافی گفت : لیدر که معلوم هست کیست و همه دنیا فهمیدند احمدی نژاد می‌گوید من او هستم و او من است ؛ یعنی این‌جوری او را معرفی می‌کند خلاصه آن‌ها لیدرهای جریان انحرافی هستند.

وی ادامه داد: در رابطه با ارتباط با منافقین به دلایل امنیتی صحبت نمی کنم.

ما در سال ۸۸ با توجه به شاخص های رهبری رای دادیم

برادر احمدی نژاد در رابطه با اینکه ؛ اگر به سال ۸۸ برگردید این بار به چه کسی رأی می‌دهید و چرا ؟ ؛ گفت : ما در سال ۸۸ به شاخص های مطروحه از سوی رهبری نگاه کردیم و به احمدی نژاد رأی دادیم.

داوود احمدی نژاد در رابطه با پیروز انتخابات آینده گفت : هر کس که با معیار ها و شاخص های مقام معظم رهبری نزدیک تر باشد.

احمدی نژاد الان مغرور شده و اخلاق برایش معنی ندارد

وی ادامه داد : آن موقع متواضع و با اخلاق بود ولی الان مغرور شده است و اخلاق برایش معنایی ندارد.

برادر محمود احمدی نژاد افزود :  آخر کسی می‌آید که رهبر خود را ناراحت کند ، که ملت ناراحت شوند؟

جریان انحرافی هدفی جز آشوب ندارد

داوود احمدی نژاد در رابطه با اینکه اگر جریان انحرافی در انتخابات پیروز نشود آیا نتیجه را به راحتی قبول خواهد کرد ؛ گفت : این‌ها جز آشوب هیچ هدف دیگری ندارند ، این‌ها اصلاً هدفشان آشوب است.

وی افزود : همین گرانی ، همین بی‌بندوباری اقتصادی ، همین آوردن آدم‌های مفسد دیگر بدتر از این چی می‌خواهید انجام دهند.

احمدی نژاد در رابطه با ارتباط خانوادگی محمود احمدی نژاد با آقای مشایی و جنبه سیاسی آن گفت : این‌ها یک الگوهای غیرمنطقی پیدا کردند که اخلاق شرع و قانون در آن‌ها نیز وجود ندارد.

وی در پایان گفت : اینها می خواهند طوری آشوب به وجود بیاورند که آستانه تحمل ملت را بشکنند و ملت به خیابان‌ها بیایند و علیه انقلاب شعار بدهد  ولی برعکس شد و مردم به خیابان‌ها آمدند و به نفع انقلاب شعار دادند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.