پروژه های عمرانی شهرستان نباید تعطیل شوند؛ مسئولان با حضور در کنار مردم مشکلات شهروندان را بررسی کنند

به گزارش خبرگزاری خورنا از اندیمشک فریدون حسنوند در جلسه شورای اداری اندیمشک و در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان، گفت: جمهوری اسلامی علمی را برداشته است که بر خلاف منافع کشورهای مستکبر است.

وی با بیان این کشورهای مستکبر جهان سال ها با ایران اسلامی به مقابله برخواسته اند، گفت: ما قصد عقب گرد نداریم و جمهوری اسلامی ایران با عزت و افتخار مسیر خود را به پیش می برد .

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات خوزستان و مطالبه مردم این استان، خاطر نشان کرد: برخی ضعف مدیریت ها، عدم تخصیص اعتبارات از جمله دلایل مشکلات امروز خوزستان است.

وی با اشاره به برنامه ریزی های دشمنان برای آسیب به انقلاب اسلامی، دشمنان بیش از برگزاری انتخابات طراحی و برنامه ریزی های خود را در این زمینه آغاز کرده است و ما باید با تکیه بر رشادت های شهدای مدافع حرم و هشت سال دفاع مقدس برای پیشرفت کشور تلاش کنیم.

حسنوند با اشاره به حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات، توجه به سخنان مقام معظم رهبری را راهگشای مشکلات امروز استان خوزستان دانست و افزود: اگر به نظرات رهبر معظم انقلاب توجه می شد، شاهد مشکلات امروز خوزستان نبودیم.

وی با اشاره به اهمیت و نقش مدیران در نیاز سنجی و رفع مشکلات کشور، بیان کرد: مسئولان باید در کنار مردم باشند و اولویت ها را شناسایی و به بررسی مشکلات شهروندان بپردازند تا امکان رفع مشکلات بیش از گذشته و با سرعت بیشتری فراهم گردد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی حضور مسئولان در کنار مردم ، فرصت توسعه و کاهش محرومیت شهرستان و کشور را فراهم می کند، عنوان کرد: تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان یک اولویت است و همه باید برای تکمیل این طرح ها تلاش لازم را به کار گیرند.

وی با اشاره به در پیش بودن عید سعید غدیر خم، ادامه داد: همه باید برای گرامی داشت این ایام متحد و تمام ظرفیت های شهرستان بسیج شوند تا عید سعید غدیر خم به نحوی شایسته در شهرستان گرامی داشته شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • باسلام ماکشاورزان اندیمشک باتوجه به کمبودآب درپائین دست ورهاسازی آب سددزکه منشع آب کشاورزی این منطقه بوده عملاامکان کشت تابستانه ازماگرفته شد،لذاقابل ذکراست که جهت امرارمعاش وهزینه کشت پائیزه بامشکل مواجه شده ایم... لذاازمسئولان محترم مربوطه تقاضامندیم اول پیگیرتمدیدشدن وامهایی که بدهکاریم باشندالبته بدون سودودوم اینکه خسارت خشکسالی جهت امرارمعاش وانجام کشت پائیزه به این خطه بپردازید باتشکر جمعیدازکشاورزان