مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان خبر داد : بستری ۵ بیمار بد حال کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در هندیجان 

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان از بستری شدن  ۵ بیمار بد حال کرونایی در ۲۴ ساعت اخیر در بیمارستان شهداء هندیجان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خورنا “دکتر داود رئیسی با اشاره به افزایش مراجعه بیماران مبتلا به کرونا در شهر و روستاهای هندیجان اظهار داشت: متاسفانه در میان کم توجهی مردم و جامعه شهرستان به دستورالعملهای مقابله با کرونا، شاهد گسترش سریع بیماری (به احتمال خیلی زیاد سویه دلتا) در شهرستان هستیم، به طوریکه در ۲۴ ساعت گذشته شاهد بد حال شدن ۵ مورد از همشهریان هندیجانی مبتلا به کرونا بودیم که هم اکنون در بیمارستان شهداء هندیجان بستری میباشند.

وی ادامه داد: نکته مهم در این پیک بیماری کرونا، وجود تعداد بسیار بیشتری از جوانان در میان افراد بدحال مبتلا به کرونا میباشد که با توجه به مراودات بیشتر این قشر از جامعه باعث انتقال سریعتر و بیشتر بیماری در میان مردم خواهند شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان اظهار داشت: از مردم عزیز و فهیم هندیجان خصوصا جوانان که دارای تجمعات بیشتر و رفت و آمدهای بیشتری هستند، درخواست دارم، در پیک پنجم بیماری کرونا همانند پیک های قبلی، با افزایش توجه و جدیت در رعایت دستورالعملها از آسیب این بیماری به خود و اطرافیان و شهروندان جلوگیری کنیم. دستورالعملها را رعایت کنند، ماسک بزنند و دورهمی ها و مراسمات را تا بهبود شرایط به طور کامل تعطیل کنند، بسیاری از موارد مثبت شناسایی شده، توسط افراد بدون علامت، در دورهمی های خانوادگی به این بیماری مبتلا شده اند.