رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

بکارگیری بیش از ۱۵ هزار نیروی پلیس خوزستان در انتخابات ۱۴۰۰

فرمانده انتظامی استان گفت: بیش از 15 هزار نیروی پلیس در راستای تأمین نظم و امنیت انتخابات سیزدهمين دوره رياست جمهوري و ششمین دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سطح استان بکارگیری شدند.

به گزارش خورنا سردار سید محمد صالحی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تامین نظم و امنیت انتظامی، ترافیکی، از یک ماه قبل از شروع انتخابات، برنامه ریزی و تمهیدات مناسبی اندیشیده شده است.

وی با بیان این که حوزه های اصلی مأموریتی پلیس در انتخابات، تأمین امنیت شعب اخذ رای، حفاظت از صندوق‌های رای گیری و ایجاد احساس امنیت عمومی استان در این روز بزرگ است، افزود: تعداد ۴ هزار و ۱۸۳ صندوق ثابت و سیار داریم که بیش از ۱۵ هزار نفر از عوامل نیروی انتظامی با همکاری بسیج و سپاه استان مسئولیت امنیت این صندوق ها را برعهده دارند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با تاکید بر نقش بسیار مهم و تاثیرگذار مشارکت های مردمی در تامین امنیت انتخابات، تصریح کرد : با مردم و به کمک آنان بهترین شرایط را برای حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رای فراهم کرده‌ایم.

این مقام ارشد انتظامی از اجرای تمهیدات ترافیکی پلیس در زمان برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: طرح های ترافیکی ویژه انتخابات برای روانسازی ترافیک در محدوده شعب اخذ رای و صندوق ها در دستور کار پلیس قرار دارد، که در این راستا همکاران پلیس راهور تا پایان ساعت اخذ رای در معابر شهری حضور خواهند داشت و از شهروندان نیز می‌خواهیم که در این امر با پلیس همکاری فرمایند.

سردار صالحی با بیان این که مردم خوزستان امتحان خود را پس داده¬اند و همواره پای انقلاب و آرمان های مقدس آن بوده‌اند، خاطرنشان کرد: ان شاءالله با شرکت در این انتخابات، برگ زرین دیگری در کارنامه انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد.