رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

دستبند پلیس بر دستان ۲ عضو باند قاچاق سلاح در اهواز

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری 2 نفر عضو باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف 12 قبضه سلاح جنگی در شهرستان "اهواز" خبر داد.

به گزارش خورنا سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای توسعه امنیت پایدار و مقابله با قاچاق سلاح و مهمات، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان با اشراف کامل اطلاعاتی ۲ نفر عضو اصلی باند قاچاق سلاح و مهمات را در شهرستان “اهواز” شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با تلاش شبانه روزی محل اختفاء قاچاقچیان سلاح را در یکی از مناطق شهرستان “اهواز” شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه ۲ عضو اصلی باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۱۲ قبضه سلاح کلاشینکف جاساز شده در خودرو را کشف شد.

سردار صالحی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند، خاطرنشان کرد: از آنجا که وجود سلاح غیر مجاز یکی از عوامل بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است، نیروی انتظامی با جدیدت تمام و قاطعانه با قاچاقچیان سلاح و مهمات برخورد خواهد کرد.