سرهنگ حسینی فرمانده نیروی انتطامی مسجدسلیمان خبر داد:

کلاهبرداری ۳۱۰ میلیون ریالی با ارسال پیامک جعلی

سرهنگ "علی حسینی" در گفت و گو با خبرگزاری خورنا اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره کلاهبرداری و برداشت غیرمجاز از حساب یکی از شهروندان مسجدسلیمان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

 

سرهنگ “علی حسینی” در گفت و گو با خبرگزاری خورنا اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره کلاهبرداری و برداشت غیرمجاز از حساب یکی از شهروندان مسجدسلیمان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: شاکی با دریافت پیامک و ورود به لینک مورد نظر مبلغ ۳۱۰ میلیون ریال از حساب بانکی اش برداشت که با انجام تحقیقات پلیسی و اقدامات گسترده و فنی مشخص شد مبلغ برداشتی از طریق درگاه یک شرکت جهت خرید دستگاه ps4 هزینه شده است که سایت فروش دستگاه نیز جعلی می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان تصریح کرد: با شناسایی مدیر سایت در استان همجوار و بررسی تراکنش های حساب های متصل به سایت مشخص شد که از افراد زیادی کلاهبرداری شده که با سرعت عمل کارشناسان پلیس فتا حساب متهم مسدود و مبلغ کلاهبرداری شده به حساب شاکی برگردانده شد و پرونده نیز جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.