رئیس سازمان صمت خوزستان خبر داد:

تعیین ۱۰ نقطه سیار برای فروش شکر در اهواز

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: فروش سیار شکر برای دسترسی بیشتر مردم به این کالا در ۱۰ نقطه اهواز آغاز شده است.

به گزارش خورنا امیر حسین نظری با بیان این خبر اظهار کرد: پیش بینی کردیم با توجه به افزایش دما و قرارگرفتن در ماه مبارک رمضان، مصرف شکر بالاتر می رود به همین منظور در کنار فروش شکر در سطح بازار و خرده فروشی فروش سیار شکر را آغاز کردیم.

وی با اشاره به اینکه ۲ نقطه از این تعداد مراکز سیار فعال شده اند، افزود: این ۲ نقطه در بلوار کارگر و در کنار کتابخانه مرکزی اهواز فعال شده است و با نصب بنر و قیمت مصوب شکر به فروش می رسد تا مردمی که از آن مسیر عبور می کنند شکر موردنیاز تامین کنند و سایر نقاط نیز به زودی فعال می شوند.

رئیس سازمان صمت خوزستان گفت: با رایزنی برای تقسیم کار با شرکتهای نیشکری، تامین بخشی از شکر برخی از شهرهای شمالی استان به شرکت کارون و تامین شکرمابقی شهرهای استان با شرکت توسعه صنایع جانبی واگذار شده است.

نظری ادامه داد: ۱۵ بنکدار برای خرید شکر معرفی شده اند تا واحدهای خرده فروشی که به بنکداران مراجعه می کنند به راحتی شکر مورد نیاز مردم را تامین کنند.

وی در پایان قیمت مصوب شکر مصرفی خانوارها هر کیلوگرم ۸۷ هزار ریال و قیمت هر کیلوگرم شکر صنف و صنعت ۱۲۰ هزار ریال اعلام کرد.