حبیب آقاجری : لزوم رفع مشکلات عمرانی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در هندیجان + تصاویر

نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی بر رفع مشکلات عمرانی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خورنا “حبیب آقاجری نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به بازدید از بخش‌های مختلف شهرستان گفت: رفع مشکلات عمرانی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام برای جلب رضایت شهروندان و بهره مندی آن‌ها از امکانات ضروری است.

او با اشاره به بازدید از مسکن مهر جنوبی اشاره کرد و افزود: منظقه مذکور وضعیت نامطلوب دارد که پیگیری‌های لازم در خصوص زیرساخت شهری از جمله فاضلاب و آسفالت معابر پیگیری خواهد شد.

آقاجری بازدید از سالن بصیرت هندیجان جنوبی و تلاش در جهت رفع مشکل کفپوش سالن و جایگزین کردن برق دیموند با برق سه فاز را از دیگر برنامه‌های امروز عنوان کرد و بیان داشت: سرکشی از آخرین وضعیت ورزشگاه تختی، بررسی استخر و ساختمان اداری و قول مساعد در خصوص تامین سریع اعتبار مشخص شده جهت اتمام آن‌ها در دستورکار قرار گرفت.

نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دیدار با فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان در خصوص اقدامات حمایتی در مورد افراد آسیب پذیر جامعه و متعاقب آن توصیه او در زمینه کار‌های فرهنگی تصمیماتی اتخاذ شد، همچنین در جلسه دهیاران روستا‌های بخش چم‌خلف عیسی در شهر زهره مشکلات اساسی از سوی مسئولان مربوطه مطرح شدند و پاسخ‌های لازمه و قول‌های مساعد در خصوص پیگیری برخی موارد تا حصول نتیجه ارائه شد.

او اظهار داشت: همچنین در نشست با هیات‌های نظارت بر انتخابات شورا‌های شهر و روستا در فرمانداری توصیه‌های لازم به دست اندرکاران امر در خصوص بررسی صلاحیت‌ها در چهارچوب قانون مشخص شد و بر پرهیز از افراط و تفریط تاکید شد.