جانشین فرمانده ناجا:

قدرت نمایی اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی خط قرمز پلیس است

جانشین فرمانده ناجا قدرت نمایی در فضای حقیقی و مجازی را خط قرمز نیروی انتظامی دانست و گفت: در هر نقطه که اراذل و اوباش بخواهند قدرت نمایی کنند در همان لحظه نیروی انتظامی باید قوی و محکم برخورد کند.

به گزارش خورنا سردار قاسم رضایی در نشست تخصصی با فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان خوزستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال جدید اظهار داشت: امروز افتخار نیروی انتظامی این است که فداکارانی همچون شما و همرزمانتان در آن جای دارند.همچنین  از خانواده های کارکنان ناجا که شما را که با روحیه بالا به دنبال خدمت و عبادت هستید، حمایت می کنند، تقدیر و تشکر می کنم.
جانشین فرمانده ناجا عنوان داشت: سال گذشته با توجه به فتنه های مختلف دشمنان، بیماری منحوس کرونا و.. سالی پرفشار بود و ماموریت‌های نیروی انتظامی را تحت شرایط خاصی قرار داد.
وی ادامه داد: دشمنان با فتنه و دسیسه های گوناگون به دنبال ایجاد جرقه ای همانند فتنه آبان ۹۸ بودند که نیروهای جان بر کف پلیس در حوزه انتظامی و مرزبانی هوشمندانه عمل کرده و نقش کلیدی در خنثی کردن فتنه های آنان داشتند.
سردار رضایی با اشاره به توطئه های ایادی استکبار جهانی در کشور، گفت: نیروی انتظامی با درک شرایط موجود وقتی که معتادان متجاهر، اراذل و اوباش، معاندان و… را مدیریت کرد، دیگر چیزی برای دشمنان باقی نماند که بخواهند طرح های شوم خود را عملی کنند و در این رابطه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز در پیام های هفته ناجا، برخورد با اراذل و اوباش و اقدامات نیروی انتظامی در فضای مجازی را تایید کردند که مایه مباهات است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی به موضوع امنیت استان خوزستان پرداخت واظهار داشت: این استان در حوزه انتظامی و مرزبانی بحمدالله اقدامات خوبی انجام داده و با توجه به شرایطی که اشرار و معاندان نظام در کشور ایجاد کردند، موفق عمل کرده است.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در سالی که گذشت با وجود مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا داشت و تحرکات گروه های معاند نظام در مرزها و تلاش دشمن برای تحت فشار قرار دادن مردم از طریق مسائل اقتصادی سالی پر فراز و نشیب برای نیروی انتظامی بود که بحمداله توانستیم با اقدامات موثر سربلندانه وارد سال ۱۴۰۰ شویم و در این چند روزه نیز اقدامات خوبی در حوزه سرقت و کشفیات انجام شده است.
سردار رضایی با بیان اینکه در سال جدید تاکید فرمانده ناجا بر تحول است و بخشی از فرآیند ها باید بازنگری و به‌روز رسانی شوند و بایستی برنامه ها و طرح های نو و پویایی را دنبال کنیم، تاکید کرد: بحمدالله همدلی و همزبانی و هماهنگی خوبی بین نیروها برقرار است و بایستی این هم‌پوشانی و هم‌افزایی را افزایش دهیم.
جانشین فرمانده ناجا بیان داشت: اخبار و گزارشاتی که از استان خوزستان به ما می رسد بحمدالله نشان از مدیریت شایسته و مناسب، تسلط بر کار و اشرافیت دارد که امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
وی در ادامه به شعار سال که “تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی” است اشاره کرد و گفت: در راستای تحقق شعار سال و تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مهمترین وظیفه نیروی انتظامی در سال ۱۴۰۰ مقابله جدی با قاچاق کالا ، ارز و احتکاراست.
سردار رضایی اذعان داشت: سرقت یکی از دغدغه‌های جدی مردم است که بایستی با برنامه‌ریزی مناسب،  مسئول سازی سازمان‌ها و نهادهای متولی در قرارگاه سرقت اقدامات لازم انجام شود که ان شاء الله بتوانیم در این زمینه هم موفق تر از گذشته عمل کنیم.
جانشین فرمانده ناجا قدرت نمایی در فضای حقیقی و مجازی را خط قرمز نیروی انتظامی دانست و گفت: در هر نقطه که اراذل و اوباش قدرت نمایی کنند در همان لحظه نیروی انتظامی باید قوی و محکم برخورد کند.
شایان ذکر است در ابتدای این نشست فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان خوزستان گزارشی از اقدامات و عملکرد مجموعه خود را ارائه دادند.