شهروندان خوزستانی مشکلات همراه اول را از طریق ۹۹۹۰ دنبال کنند

شهروندان این استان می توانند مشکلات شبکه تلفن همراه اول خود اعم از پوشش شبکه، آنتن دهی، اینترنت و همچنین زمان رفع مشکل را از طریق سامانه ۹۹۹۰ پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، سامانه ۹۹۹۰ به شکل کاملا رایگان و در تمام ساعت های شبانه روز پاسخگوی پرسش ها، پیشنهادها و شکایت های مشترکان همراه اول است. این سامانه، برای برقراری تماس از طریق تلفن همراه شماره ۹۹۹۰ و برای برقراری تماس از طریق تلفن ثابت شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ تعریف شده است.

بر اساس این گزارش با توجه به پاسخگویی دقیق، مناسب و مطلوب به مشترکان تلفن های ثابت و همراه از سوی مراکز ارایه دهنده خدمات مختلف در این حوزه ها، این سامانه ۲۴ ساعته و به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی و ارایه اطلاعات به مشترکان در زمینه مختلف است.

از جمله این خدمات می توان به؛ ارایه صورتحساب، اعلام وضعیت سیم کارت، اعلام علت قطع ارتباط تلفن همراه، مدت و میزان اعتبار باقی مانده سیم کارت، افزایش اعتبار، انتقال شارژ و همچنین راهنمایی در مورد نحوه خرید، ثبت نام و انتقال مالکیت تلفن همراه اشاره کرد.

گفتنی است مشترکان تلفن همراه در شهرها و روستاها می توانند برای ارایه گزارش های مربوط به مشکلات شبکه اعم از پوشش شبکه، آنتن دهی، نحوه فعال سازی و اتصال به اینترنت و همچنین دریافت راهنمایی در زمینه نحوه فعال سازی بسته های هوشمند اینترنت، پیامک، مکالمه و رومینگ بین الملل و کشورهای طرف قرارداد و تعرفه های تجاری با این سامانه ارتباط برقرار کنند.