اعلام محدودیت کرونایی در شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

وضعیت قرمز کرونایی باعث ایجاد تصمیمات فوری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شده است.

بر اساس اعلام کمیته شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، نظر به روند افزایشی و ناگهانی شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن شهرستان بندرماهشهر در محدوده قرمز، ضمن لزوم حفظ پایداری تولید، اقدامات ذیل از روز یکشنبه, مورخ ۲۶/۱۱/۹۹ در سطح منطقه جهت اجرا و رعایت کامل ابلاغ می گردد.

۱- حضور نیروهای روزکار ستادی به ۵۰ درصد کاهش یافته و افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، شرایط خاص و بانوان شیرده در اولویت دورکاری قرار گیرند.
۲- ساعات کاری نیروهای ستادی روزانه به ۶ ساعت محدود شده و ترجیحاً از ساعت ۸ الی ۱۴ باشد.

۳- سرو غذا صرفاً جهت کارکنان نوبتکار انجام گیرد و رستوران ها فقط جهت طبخ غذا فعال باشند.

۴- ساعات کاری کارکنان نوبتکار ۱۲ ساعته و شیفتها به صورت گردشی ۴-۲-۲ اعمال گردد.
۵- حتی الامکان جلسات غیر ضروری لغو و حضور در جلسات در حداقل زمان ممکن صورت پذیرد. همچنین لازم است تمامی پروتکل های بهداشتی اجرا شده و همگی کارکنان ملزم به استفاده از تجهیزات پیشگیرانه، خصوصاً ماسک شوند و رعایت فاصله اجتماعی در محل کار و خصوصا در سرویس های ایاب و ذهاب رعایت شود.

تمهیدات اعلام شده جهت شرایط کنونی بوده و در صورت تغییر شرایط، محدودیت های متناسب اعمال خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • در پتروشیمی رازی برای پرسنل پیمانکار شرکت پیشگام فن اندیش تهران انجام نشده و قصد انجام این ابلاغیه را ندارند در حالی که همکاران بسیاری در این شرکت در ماههای گذشته گرفتار این بیماری شدند و خوشبختانه سلامتی خود را پس از دوره سخت بیماری به دست آوردند و بعضی نیز در بخش مراقبتهای ویژه بستری شدند که شرایطی حادتری داشتند و در این زمینه اطلاع رسانی و ورود دستگاه هایی همچون فرمانداری و ستاد بحران و مبارزه با کورونا نیاز میباشد که تخطی از این دستور باعث جلوگیری از مبارزه و پیشگیری بهتر و عدم انتقال بیماری به جامعه میباشد. از پرسنل شاغل