مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تشریح کرد:

جزئیات جذب ۱۰ هزار نیروی جویای کار اهوازی در طرح ۲۸ مخزن نفتی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اعلام کرد: در اجرای طرح ۲۸ مخزن نفتی- که بخشی از آن در شهرستان اهواز قرار دارد - ۱۰ هزار نیروی جویای کار به درخواست مجری طرح جذب می شوند.

به گزارش خورنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین اظهار کرد: با پیگیری های متعدد و نشست هایی که با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، و مجری و تیم طرح نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفت خیز جنوب (طرح ۲۸ مخزن) برگزار کردیم، جذب ۱۰ هزار نیروی کار مورد نیاز این بخش به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان سپرده شد که این اداره نیز آن را به موسسات کاریابی واگذار می کند.

وی از فعالیت ۶ موسسه کاریابی در اهواز خبر داد و افزود: جذب بخشی از نیروهای طرح ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در شهرستان اهواز از طریق این کاریابی ها انجام می شود.

غمگین حمایت از موسسات کاریابی ها را وظیفه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان دانست و گفت: دولت بیش از ۱۵ سال پیش تصمیم‌ گرفت بخشی از وظایف را برای کاهش تصدی گری به کانون های کاریابی واگذار کند و ارجاع جذب نیرو شرکت ها به موسسات کاریابی یکی از حمایت های خوب از این مراکز است.

وی ادامه داد: در جلسه ای با مدیران محترم شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مقرر شد جذب نیرو از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و از طریق معرفی به کاریابی ها انجام شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اضافه کرد: اسامی ۶ موسسه کاریابی در اهواز و در سایت اداره کار ذکر شده و به گفته مجری طرح توسعه ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ۱۰ هزار نفر از طریق این طرح جذب خواهند شد که به زودی مراحل آن آغاز می شود.

وی یادآور شد: جلسه ای نیز با ۶ کانون کاریابی فعال در سطح اهواز برای بررسی مسایل و جزییات مربوط به جذب ۱۰ هزار نیرو تشکیل شد.

غمگین تصریح کرد: در جلسه ای که با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب داشتیم مقرر شد حتی اگر قصد جذب فرزند خود را در این طرح داشتند از طریق موسسه کاریابی به آن ها معرفی شوند و حتی یک نفر جذب نیرو در حوزه طرح ۲۸ مخزن نداشته باشند تا در معرفی ها عدالت انجام شود چرا که کاریابی ها بر اساس بانک‌ اطلاعاتی از معرفی نیروی ناکارآمد جلوگیری می‌کنند و به این صورت شاهد بهره وری بیشتر خواهیم بود.

وی در پایان افزود: معرفی ها از مراکزی بجز کاریابی ها کارشناسانه نیست و حتما باید از طریق کاریابی ها انجام شود تا اثر آن در جامعه تولید، افزایش بهره وری طرح و جذب بیکارانی که نیاز آن مجموعه است دیده شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • همش دروغه وپارتی بازی خجالت هم نمیکشن ازاین همه دروغ همش اشناهاخودشون رومیبرن سرکار من جوانم باید ارزو کارداشته باشم ننگ به شما ازخدابترسید...
  • آمار الکی .همین الان بفرمایید چند نفر مشغول کارند در حالیکه خیلی از بازنشستگان با حقوقهای دهها میلیونی در همین طرحها سر کارند