رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

انهدام باند سارقان حرفه‌ای فرا استانی توسط پلیس آگاهی خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از متلاشی شدن اعضای باند سارقان حرفه‌ای فرا استانی مغازه با ۲۲ فقره سرقت توسط پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خورنا سردار “سید محمد صالحی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان اهواز با شیوه و شگرد مشابه توسط سرنشینان خودروهای سمند و پژو پارس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پایگاه شرق پلیس آگاهی با انجام اقدامات گسترده تخصصی در این ارتباط باند ۴ نفره سارقان که فرا استانی سرقت می‌کردند، را شناسایی و در چتر اطلاعاتی خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی و اقدامات فنی محل اختفاء اعضای باند سارقان را در بوشهر شناسایی و با اخذ نیابت قضائی و همکاری و تعامل با عوامل انتظامی آن شهرستان طی چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در خوزستان ادامه داد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات و بازجویی به ۲۲ فقره سرقت مغازه که عمده آنها گیم نت، تلفن همراه، خواربار فروشی و لوازم یدکی بوده اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه صحنه‌های سرقت با حضور سارقان بازسازی و مستند سازی شدند، تاکید کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی با مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.