۲ پروژه آموزشی در شادگان به بهره‌برداری رسید

خورنا: سرپرست فرمانداری شادگان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر دو پروژه آموزشی در شادگان به بهره‌برداری رسید.

عبدالزهرا سنواتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان اظهارکرد: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی دو پروژه آموزشی با حضور مسئولان این شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: مدرسه تخصصی دارالقرآن حضرت قائم یکی از پروژه‌هایی است که در راستای گسترش فرهنگ ترویج قرآن در بین دانش‌آموزان شادگانی احداث شده است.

سنواتی ادامه داد: این پروژه در یک هزار و یکصد متر مربع زمین، ۶۱۰ متر مربع کل زیربنا ۸۵ متر دیوارکشی، ۴۵۰ متر مربع محوطه‌سازی، نوع سازه اسکلت فلزی احداث شده است.

وی بیان داشت: برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و نفتی تامین شده است.

سنواتی تصریح کرد: این مدرسه دارای شش کلاس درسی، اتاق‌های اداری، نمازخانه، وضوخانه، آبدارخانه، سرویس بهداشتی، آبخوری دانش‌آموزان و همچنین سالن چندمنظوره است.

سرپرست فرمانداری شادگان در ادامه از افتتاح یک باب مدرسه دخترانه در این شهرستان نیز خبر داد و اضافه کرد: مدرسه چهار کلاسه دخترانه سید حسین ابراهیمی در روستای عبودی شادگان احداث شده است.

سنواتی خاطرنشان‌کرد: این دبیرستان چهارکلاسه در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر با ۶۴۰ متر زیربنا، ۱۳۶ متر دیوارکشی و ۸۶۰ متر مربع محوطه‌سازی احداث شده است.

وی افزود: برای احداث این دبیرستان چهارکلاسه اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال هزینه شده که دو میلیارد ریال آن توسط خیرین مدرسه‌ساز و یک میلیارد ریال نیز از محل مشارکت‌های مردمی تامین شده است.

سرپرست فرمانداری شادگان در پایان گفت: این مدرسه دبیرستان علاوه بر چهار کلاس آموزشی دارای آزمایشگاه، کارگاه، اتاق‌های اداری، نمازخانه، آبدارخانه و سرویس‌های بهداشتی نیز می‌باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.