چرا نماینده مجلس از خبرنگار سربندری عصبانی شد؟/ سنگ اندازی در پروژه های بندرماهشهر محکوم است/ آقاجری رگ غیرت ماهشهری‌ها است/ خبرنگار سربندری به ماهشهری‌ها اتهام قاچاقچی زد

ماجرا از آنجایی شروع شد که خبرنگار سربندری در حضور مسئولان استانی و حبیب آقاجری نماینده مردم در مجلس، با طرح یک سوال انحرافی از وزیر راه و شهرسازی قصد داشت پروژه بندر خورسیف را که پروژه ای ملی، در راستای ایجاد کسب و کار برای جوانان و آرزوی دیرینه ماهشهری‌ها است را زیر سوال ببرد و ذهنیت مسئولان را درباره این پروژه منفی کند.

این خبرنگار سربندری که از حامیان علی گلمرادی در دور قبل بود، در حضور وزیر این پروژه را حیف و میل کردن بیت المال و راهی برای قاچاق کالا [توسط ماهشهری ها] مطرح کرد؛ مسئله ای که حبیب آقاجری نماینده مردم در مجلس را عصبانی و وادار به واکنش مستقیم و قاطع کرد.

بر کسی پوشیده نیست که حبیب آقاجری برخواسته از دل مردم بندرماهشهر و رگ غیرت ماهشهری ها است و واکنش قاطع و صریح وی به خبرنگار توهین کننده به ماهشهری‌ها اقدامی بود که انتظار می‌رفت.

پر واضح است که عمده سربندری ها دلشان نمیخواهد بندرماهشهر دارای بندرگاه تجاری شود و به همین دلیل از هر راهی که بتوانند علیه این آرزوی دیرینه مردم بندرماهشهر اقدام میکنند، یک روز در پوشش خبرنگار و روزهای دیگر در هر پوششی؛ اما این پایان ماجرا نیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شما ماهشهری ها هم چندین سال است که جلوی شهرستان شدن سربندر را گرفته اید