تیم بصیرت قهرمان جام ولایت امیدیه شد

خورنا: مسابقات فوتسال جام ولایت امیدیه با قهرمانی تیم بصیرت به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان، در این رقابت‌ها ۹ تیم انقلاب، ایثار، بصیرت، پایداران، رهروان، قدس، فجر، ولایت و وحدت با هم به رقابت پرداختند.

تیم‌های شرکت کننده در جام ولایت امیدیه از مسجد حضرت ولی عصر (عج)، مسجد حضرت امام صادق (ع)، مسجد جامع، مسجد قدس و مسجد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان امیدیه بودند که به صورت دوره‌ای با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت‌ها تیم بصیرت مسجد حضرت امام خمینی (ره) خوش درخشید و  باکسب کردن ۱۳۸ امتیاز، ۶۰ گل زده و ۱۷ گل خورده قهرمان فوتسال جام ولایت در شهرستان امیدیه شد.

تیم پایداران از مسجد حضرت امام جعفرصادق (ع) نیز با اختلاف ۲ امتیازی و کسب مجموع ۱۳۶ امتیاز بر سکوی دوم این رقابت‌ها ایستاد. و رده سوم رقابت‌های فوتسال جام ولایت امیدیه با کسب ۱۳۳ امتیاز نصیب تیم پایداران مسجد جامع شد.

قرار است در روزهای آینده از تیم‌های برتر رقابت‌های فوتسال جام ولایت امیدیه با حضور مسئولان شهرستان تجلیل به عمل آید و مدال‌های آنان اهدا شود.

بازیکنان تیم بصیرت، میثم خردمند، مصطفی پوردیوان، سعید زیدانی، ایمان شریفات، حامد ریاحی، اسماعیل ابدالی، امین نیکدارپور، محمد شمشیری، میلاد چولایی، رضا بابادی و محمد آتشی هستند که توانستند با پشتکار خود قهرمان فوتسال جام ولایت امیدیه شوند.

هر چند قهرمانی تیم بصیرت بر همگان آشکار شده بود ولی این تیم توانست در رقابت پایانی خود تیم قدس مسجد جامع را ۷ بر ۴ مغلوب خود کند و از پیش پای بردارد.

هدایت و مربی‌گری تیم بصیرت مسجد حضرت امام خمینی (ره) را فرزاد شیخ بر عهده داشت که نتیجه تلاش هایش با قهرمانی در جام ولایت به بار نشست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.