امام جمعه شهر چمران: مسئولان اجازه ندهند بحران آب‌گرفتگی اخیر تکرار شود/ خسارات وارده به مردم جبران شود/ نباید در این شرایط سخت اقتصادی مردم فشار مضاعفی متحمل شوند

امام جمعه شهر چمران گفت: مسئولان اجازه ندهند بحران آب‌گرفتگی اخیر دوباره تکرار شود. باید مشکلات ریشه‌یابی و برای برطرف کردن آن به سرعت اقدام شود.

حجت‌الاسلام جاسم عبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر چمران اظهار کرد: در مورد بارندگی و آب‌گرفتگی معابر در شهر شهید چمران، شهرک بعثت و شهر بندر امام خمینی(ره) چند نکته را متذکر می‌شوم، ان‌شاءالله در آینده شاهد چنین مشکلاتی برای مردم نباشیم و مسئولان نقاط آسیب‌پذیر و مشکلات را پیدا کرده و از امروز برای برطرف کردن آن اقدام کرده و موضوع را به آینده موکول نکنند.

وی افزود: در این آب‌گرفتگی مردم متضرر شدند و زندگی آنها دچار خسارت‌های زیادی شده و باید جبران خسارت شود. در این شرایط سخت اقتصادی نباید بگذاریم مردم فشار مضاعفی را متحمل شوند، در این رابطه مسئولان قول‌هایی داده‌اند که ان‌شاءالله عملی شود.

خطیب جمعه شهر چمران خاطرنشان کرد: اگر سخنی یا حرفی می‌زنیم از سر بغض و کینه نیست بلکه از روی دلسوزی و در راستای حل مشکلات مردم است چرا که گاهی مشاهده می‌شود مشکلات و گرفتاری مردم مورد غفلت قرار می‌گیرد.

عبادی تأکید کرد: همه ما مسئولان نوکر و خادم مردم هستیم. مردم ولی نعمت ما هستند و نباید در خدمت به آنها کوتاهی کنیم. از صبوری مردم شریف و نجیب و انقلابی صمیمانه تشکر می‌کنم و اعلام می‌کنم تا آخرین لحظه کنار آنها خواهم ماند.

وی اضافه کرد: از حضور و پیگیری مشکلات مردم توسط نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز، فقیه بزرگوار و زعیم حوزه‌های علمیه و نماینده مردم شریف استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و سایر نمایندگان مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، ائمه جمعه شهرستان بندر ماهشهر و فرمانده سپاه استان خوزستان تقدیر و تشکر می‌کنم.

امام جمعه شهر چمران ادامه داد: همچنین از فرمانده منطقه سوم ندسا، نماینده مردم شهرستان در مجلس، فرماندار و معاونان وی و بخشدار، دادستان و رئیس دادگستری، برخی از مدیران صنایع پتروشیمی، فرمانده سپاه بندر ماهشهر، بسیجیان، روحانیت، جمعیت هلال احمر، رسانه‌هایی که در انعکاس مشکلات مردم اهتمام کردند، گروه‌های جهادی، شهرداری و کارکنان آن، برخی از اعضای شورای اسلامی، کارگران اداره آبفا و نیروی مستغلات، نیروی انتظامی و همه کسانی که در کاهش مشکلات مردم تلاش کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

عبادی در پایان با تسلیت شهادت دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده به پیشگاه مقدس حضرت بقیهالله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی و خانواده وی، اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی بدانند با این کارهای سخیف نمی‌توانند جلوی پیشرفت ایران اسلامی را بگیرند و انتقام شهدای خود را از آنها خواهیم گرفت.