در بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان از اصناف ، چهار واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شدند

امشب چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ بازدید و بازرسی از بازار و اصناف هندیجان جنوبی با هدف نظارت بر رعایت شیوه نامه ها و دستورات مقابله با کرونا با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان، مسوول بهداشت محیط، نماینده فرماندار، رئیس اماکن نیروی انتظامی، یگان امداد نیروی انتظامی، رئیس اصناف، نماینده صنعت و معدن و نماینده تعزیرات حکومتی انجام گرفت.

در این بازدید، ۲۲ مورد بازرسی از اصناف مختلف ازجمله کافی شاپ، سفره خونه، سوپر مارکت، ساندویچی، تره باری، کبابی صورت گرفت که ۴ مورد منجر به پلمب مغازه گردید(یک ساندویچی یک کافی شاپ یک سفره خونه و یک تره باری)، از ۴مورد هم تعهد گرفته شد که درصورت تکرار تخلف، پلمب خواهند شد و ۸ مورد تخلف نیز به تعزیرات، جهت برخورد قانونی معرفی شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان در پایان بیان داشت: اخطارها به اندازه کافی داده شده و با متخلفان و هنجارشکنانی که مصوبات ستاد مقابله با کرونای شهرستان را نادیده گرفته و با رفتار خود سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، با همراهی ادارات ذیربط، نیروی انتظامی و مراجع قضایی برخورد قاطع خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد:همه محدودیت‌های ایجاد شده در راستای حفظ سلامت عمومی مردم بوده و این شبکه در خصوص سلامت مردم کوچکترین گذشت و اغماضی نخواهد داشت .