پیام نماینده اندیمشک به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص)

خورنا_ پیام  فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص)

بسم الله الرحمن الرحیم

لَقَدْ جاءَکمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکمْ عَزیزٌ عَلَیهِ ما عَنِتُّمْ حَریصٌ عَلَیکمْ بِالْمُؤْمِنینَ رَؤُفٌ رَحیمٌ؛

قطعاً، برای شما پیامبری از خودتان آمد که بر او دشوار است شما در رنج بیفتید، به [هدایت] شما حریص، و نسبت به مؤمنان، دلسوز مهربان است

پیامبر گرامی اسلام(ص) به عنوان مخزن رحمت و هدایت و پرچمدار صلح و انسانیت در جهان، نوری خاموش نشدنی است که تا قیام آخرین منجی و هدایتگر از خاندانش همواره بر تاریکی و جهالت خواهد تابید و راه را بر جهانیان روشن و هموار خواهد ساخت.

وجود مبارک حضرت محمد(ص) دلیل وحدت و نقطه اتصال مسلمین جهان است که وجود مقدس و وحدت آفرینش به عنوان پیام آور دین مبین اسلام همواره موجب آرامش و محبت و رافت و وحدت در بین عالمیان و ترس و دلهره مستکبرین عالم است.

توهین های حقیرانه و ذلیلانه گاه و بیگاه مستکبران جهان نشان از ضعف و ترس در مقابل دین و قرآن و مکتبی است که راه رهایی و آزادی را به انسان نشان داده و مانع از استثمار جهانیان توسط آنان خواهد شد.

این اقدام توسط کسانی که خود را مدعی احترام به عقاید و آزادی انسان می دانند به شدت محکوم است و ما را ملزم به وحدت و اتحاد هرچه بیشتر می کند.

هفته وحدت از مناسبتهای مبارک و پرمعنایی است که یادآور پیام وحدت آفرین و مهرگستر دین مبین برای ما بوده که در آن بر وحدت هر چه بیشتر مذاهب اسلامی تأکید می شود، تا در دورانی که دشمنان اسلام مترصد کمترین فرصت، برای عملی نمودن نیات تفرقه افکنانه خویش می باشند همگان یکدل و یکصدا  بر یگانگی و اخوت اسلامی خویش تأکید مجدد نمایند و همانند سدی سدید و الگویی زیبا از همزیستی و همدلی ملتی سرفراز در چشم جهانیان باشند.

اکنون در آستانه میلاد مسعود نبی مکرم(ص) و در هفته وحدت دست ها را با هم گره می زنیم و دل ها را به میقات وحدت می بریم، تا در طواف نام مبارکش، به عظمت و شکوه «توحید» پی ببریم.

میلاد مسعود پیام آور مهر و دوستی، پیامبر اکرم(ص) حضرت ختمی مرتبت را خدمت مسلمین جهان و ایران اسلامی و مردم شریف و متدین شهر یکهزار شهید اندیمشک تبریک وتهنیت عرض می نمایم،و امیدوارم که در سایه مهر و لطف حضرتش و در پرتو کرامت خاندانش همواره در خادمان راستین دین مبین و مسلمین جهان باشیم.

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/